Recenzja myszki MX 357C od Liocat!

W dzisiejszej recenzji opiszę swoje odczucia, po ponad miesiącu używania myszki MX 357C od Liocat. Dziękujemy za wysłanie sprzętu do sprawdzenia.

A teraz, przechodząc do rzeczy.

Najpierw zajmiemy się podstawową specyfikacją od producenta

  • Posiada ona 1,8m kabla, co myślę, że starczy każdemu
  • Typowe dla myszek złącze USB
  • Duży wybór DPI (800, 1000, 1600, 2400)
  • Podświetlenie RGB, które wygląda bardzo ładnie

Minusy

Powiem szczerze, że nie mam się do czego przyczepić. Za aktualną cenę, którą możecie sprawdzić w sklepie Liocat, dostajemy bardzo solidną myszkę.

Jedyny problem, który zauważyłem, dział się tylko w CS;GO. Otóż, po zbyt szybkim przejeżdżaniu myszką, blokowała się na chwilę uniemożliwiając dalszy ruch. Wyglądało to tak, jakbym miał za małą podkładkę, albo grał na biurku. Nie zawsze się tak działo, jednak nie jedna akcja została przez to przegrana.

Plusy

Tak jak wspomniałem wyżej, za taką cenę (30zł !!!) dostajemy bardzo solidną myszkę. Oprócz opisanej wcześniej sytuacji, nie mam z nią żadnych problemów. Nic do tej pory się nie rozwaliło, a ja jestem troszkę wybuchowym graczem, więc musiała przeżyć trudne momenty. Kształt myszki jest przyjemny do użytku.

Podsumowanie myśli

Sądzę, że jeśli nie chcecie wydawać grubych pieniędzy na sprzęt, a dalej chcecie odczuwać fun z gry – to myszka MX 357C jest dobrym pomysłem. Za niewielką cenę dostajemy dobrą myszkę, która szczególnie dla początkujących graczy będzie jednym z lepszych wyborów na rynku.

Myślę, że również ci bardziej zaawansowani znajdą w niej zastosowanie. Mała cena i dobra jakość – wszyscy to lubimy!

Czy kupiłbym tę myszkę?

Przy ograniczonym budżecie – tak. Jednak, jesli macie trochę większy, to polecam się zastanowić nad zakupem czegoś lepszego.

Sklep Liocat posiada również inne myszki gamingowe w niskich cenach. Jedną z nich opisał nasz bloger – Norbert. Polecam się zapoznać.

Także, do zobaczenia w następnym poście!

%d bloggers like this: