NewsyProGamesTv.PLProjektyRedaktorzyZapowiedzi

Z życia redakacji

Mamy lipiec, sezon ogórkowy w pełni, więc to chyba najlepszy moment, by zacząć eksperymentować z nowymi atrakcjami, póki jest na to jeszcze czas.

Kanał na YouTube

Zapewne wielu z was zauważyło, że nasz kanał na YT świeci ostatnio pustkami, a jedyne, co się na nim pokazuje to wywiady i relacje z tych kilku nielicznych eventów, na które jeździmy. Czas najwyższy to zmienić. W tym tygodniu już mieliście okazję podziwiać wschodzącą gwiazdę internetu, czyli naszego redakcyjnego kolegę Mrozia w jego własnej serii let’s play z gry Bloodstained: Ritual of the Night, czyli duchowego spadkobiercy serii Castelvania. Szczególne podziękowania w tym miejscu należą się firmie GOG, która przekazała nam tą grę. Do tej pory mogliście czytać artykuły w cyklu publicystycznym „Technologiczne Podsumowanie Tygodnia”, które na chwilę obecną będą musiały zmniejszyć częstotliwość publikacji z racji problemów technicznych po stronie Mrozia.

W tej chwili pracujemy jeszcze nad kilkoma innymi projektami związanymi z kanałem, które światło dzienne ujrzą tuż po wakacjach. Pragniemy dostarczyć wam zawartość jak najwyższej możliwej do osiągnięcia przez nas jakości.

Blog

Tak, wiem, wieje pustką, ale jak już wspomniałem są wakacje i każdy po ciężkim roku chciałby sobie odpocząć. W przygotowaniu jest jednak kilka obszerniejszych materiałów, więc nie martwcie się. Wszystko wróci do normy, a materiałów o grach nie zabraknie.

Facebook

Jak zauważyliście zdarza nam się wrzucać krótkie wpisy, by być z wami w ciągłym kontakcie, mimo blogowej posuchy. Jeżeli do nas piszecie, zawsze odpowiadamy w ciągu kilku minut. Jeżeli macie dla nas jakieś sugestie, jesteśmy na nie cały czas otwarci. To My jesteśmy dla Was graczy i nigdy się to nie zmieni.

Redakcja

Na zakończenie chciałbym pochwalić dotychczasową ciężką pracę redakcji, a przede wszystkim:

  1. Jezusa – za dostarczanie nam nieustannie grafik do naszych materiałów, jak i prowadzenie bardzo dobrych wywiadów. Wiem jednak, że stać cię na więcej.
  2. Mrozia – od początku szukałem dla Ciebie miejsca w zespole i wydaje mi się, że się udało. Twój cykl publicystyczny dociera do co raz większej rzeszy ludzi, a biorąc dodatkowo na swoje barki obowiązek tworzenia zawartości dla firmy GOG udowodniłeś, że nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych.
  3. Quatrozane – twoje recenzje oraz wieści ze świata mobilnych pokemonów oraz Harrego Pottera tworzą znaczną część naszego bloga. Nawet podczas wyjazdu wakacyjnego wrzucasz materiały i za to poświęcenie również ci dziękuję
  4. Progames – Janek, jesteś trzonem tej społeczności, naszą opoką. Dzięki Tobie już 2 lata mam okazję tworzyć z Wami tego bloga. Gdyby nie twoja praca to wszystko jednak by nie istniało. Szykuj się jednak, bo przed nami jeszcze sporo pracy.

Pragnę też podziękować za dotychczasową pracę reszcie zespołu. Każdy z was dołożył swoją cegiełkę do całej konstrukcji tego przedsięwzięcia. Liczę jednak na jeszcze więcej wysiłku z waszej strony, abyście przełamali limity swoich możliwości.

A tymczasem karawana jedzie dalej. Co będzie dalej – czas pokaże. My się jednak nigdy nie zatrzymamy.

MSDeliQuent

Oldskulowy gracz z branżą związany od Pegasusa, czyli od 1995. Grający nie tylko na poczciwym blaszaku ale również na konsolach, głównie ze stajni Sony. Pasjonat militariów, strzelectwa sportowego jak i oczywiście gier 🙂 Twitch: MSDeliQuent

Więcej !

Obserwuj Mnie:
FacebookSteamInstagramTwitterYouTube

MSDeliQuent

Oldskulowy gracz z branżą związany od Pegasusa, czyli od 1995. Grający nie tylko na poczciwym blaszaku ale również na konsolach, głównie ze stajni Sony. Pasjonat militariów, strzelectwa sportowego jak i oczywiście gier :) Twitch: MSDeliQuent

%d bloggers like this: