EventyGryMobilneNewsyPokemon Go

Shiny Rayquaza w Pokemon Go!

Stało się! Od jutra dostępna będzie Rayquaza na raidach i to w wariancie shiny! Tak, czekaliśmy na to rok, już wyjaśniam czemu. Rayquaza jest najlepszym smoczym pokemonem, a do tego jest jednym z najładniejszych shiny legend, jakie widziałem. Na raidach pojawi się od godziny 22 dnia 31.07.2019, a znika z raidów 2.09.2019, czyli mamy aż miesiąc na jej znalezienie.

Oczywiście, jak wiecie w sobotę od godziny 16 do 19 będzie trwać community day na Raltsa. Jest to bardzo ciekawy i przydatny pokemon baśniowy, więc myślę, że warto brać udział podczas eventu. Bonusem jaki dostaniemy jest 4-krotnie skrócony dystans wykluwania jajek. Po raz drugi już specjalnie z tej okazji odwiedzę Warszawę i będę tam szukał shiny. Jeśli ktoś chce się w tych okolicach spotkać to będę łaził z małą grupką po starówce, bo według mnie tam najbardziej opłacalne są łowy. 

Z nieoficjalnego źródła wiem, że 17 Sierpnia odbędzie się Suicune Day. Bonusy jakie dostaniemy podczas eventu to:

– Suicune na każdym gymie przez 3 godziny,

– 5 darmowych raidpassów,

– Legendarny Suicune dostępny w wersji shiny.

Czyli dostajemy to samo co zazwyczaj na tego typu evencie. Dla mnie jednak jest to bardzo wyjątkowe wydarzenie, gdyż Suicune był moim pierwszym legendarny pokemonem, więc wspomnienia wracają. Każdemu polecam brać udział w każdym evencie z powyższych! Życzę wyłapania wszystkich Shiny! Cześć!

%d bloggers like this: