NewsyPokemon

Nowe karty Pokemon TCG w KFC

Jak donosi portal Pokebeach możemy niedługo spodziewać się nowych promocyjnych do zdobycia wyłącznie w popularnej sieci serwująych fast foody KFC.

Cała akcja została przygotowana na potrzebę promocji zbliżającej się premiery gry Pokemon Legenda Arceusa odnoszącej się do historii regionu Sinohh, wóczas nazywającego się regionem Hisui. Karty przedstawiają nam dobrze znane startery ze znanych nam regionów, Oshawott (Unova), Rowlet (Aloa) oraz Cyndaquil (Sinohn). Spośród tego tria bedziemy mogli wybrać Pokemona, który będzie nam towarzyszył podczas naszej podróży na nieistniejących już terenach.

Pokemon Legends Arceus Leak Points to Hisuian Starter Evolutions
startery regionu Hisui

Karty będą do zdobycia w sieci KFC od 11 do 28 stycznia tylko i wyłącznie na Tajwanie, nie ma narazie żadnych informacji czy akcja promocyjna zostanie rozszerzona poza ten kraj. Nie jest to pierwsza kooperacja pomiędzy regionalną siedzibą KFC, a Pokemon Company, w ubiegłych latach mogliśmy w ramach specjalnych zestawów otrzymywać orginalne maskotki czy karty (startery z regionu galar, Full art Pikachu).

Premiera Pokemon Legends: Arceus jest zaplanowana na 28 stycznia tylko na platformie Nintendo Switch.

%d bloggers like this: