IBOXRecenzje

Recenzja Myszki IBOX A-1

Dziś przedstawię wam mysz dla graczy od firmy IBOX, a jest to IBOX A-1.

Specyfikacja

Rozdzielczość 800/1200/1600/2400 DPI
Przyciski 5 + DPI + rolka
Częstotliwość raportowania 1000Hz
Interfejs USB
Długość kabla 1,8m
Podświetlenie LED Tak
Rozmiar 130 * 86 * 39mm

Wygoda i funkcjonalność

Myszka została wyprofilowana dla graczy praworęcznych. Urządzenie leży bardzo wygodnie w dłoni, trzyma się je pewnie i wygodnie. Co prawda, nie spotkamy się tu z aż tak intensywnymi wygięciami jak w innych, droższych myszach, lecz również nigdy nie poczujemy dyskomfortu. Pod kciukiem, znajdują się dwa przyciski – do przodu i wstecz, którymi możemy szybko przewijać strony w przeglądarce, bez konieczności . Na górze, znajduje się przycisk zmieniający czułość. Przewija się od najniższej, do najważniej czułości. Gryzoń ma na bokach kilka mlecznych, prześwitujących paneli, przez które widać świecące się ledy, przechodzące przez 6 różnych kolorów. Plastik, na wierzchu ma miękkie, przyjemne w dotyku wykończenie, znacząco poprawiając antypoślizgowość i chwyt. Z myszki korzystałem, na podkładce Steelseries Qck+. Na spodzie, znajdują się 4 ślizgacze, na każdym z rogów. Są to jedne z najlepszych ślizgaczy, jakie spotkałem w życiu. Są odporne na ścieranie, zapewniają gładki i przyjemny ślizg. Fantastycznie sprawują się w grach, gdzie potrzebujemy szybkości i precyzji oraz w zwykłym przeglądaniu internetu, gdzie potrzebne jest nam niskie tarcie z powierzchnią. Kabel jest opleciony czarnym materiałem, bardzo duży plus dla IBOX’a. Mimo niskiej ceny, producentowi udało się wykonać gryzonia w taki sposób, że nie czujemy „taniości” lub słabego wykonania .

Działanie myszki

Na spodzie myszki, znajduje się jeden, optyczny sensor, pracujący w częstotliwościach 800/1200/1600/2400 DPI. Z myszy miałem już przyjemność korzystać ponad tydzień i ani razu nie spotkałem się z trudnościami, dyskomfortami, związanymi z sensorem. Za każdym razem, mam wielką przyjemność ją używać, mogę wręcz rzec, iż tęsknie za nią i czekam, aż wreszcie będę miał szansę z niej korzystać.

Podsumowanie

IBOX stworzył fantastycznego gryzonia w bardzo niskiej cenie. Fani budżetowego sprzętu gamingowego będą wniebowzięci, od samego początku. Za 35 złotych dostajemy produkt, zadziwiająco wysokiej jakości. Jestem przekonany, że przez długi czas, nie zmienię tej myszki na inną.

This slideshow requires JavaScript.

Jeden komentarz do “Recenzja Myszki IBOX A-1

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: