Recenzje

Recenzja klawiatury mechanicznej z chin – Motospeed CK104

Może uznacie mnie za biedaka, ale CK104 to najlepsza klawiatura jaką w życiu miałem. Zakupiłem niedawno takową w obudowie ze szczotkowanego aluminium (sam front), z czarnymi capami klawiszy. Klawiatura jak każda „gamingowa” oczywiście świeci, nie jest to pełna paleta RGB, ale wciąż światełka są bardzo ładne. Same switche są dość głośne, ale jeśli nie mieszkacie sami w pokoju to nikogo nimi nie obudzicie. Ale jeśli przesiadacie się z membranowej na mechanika, to doznania dla palcy są świetne, przynajmniej ja tak miałem. Ja mam podświetlenie ustawione, że się zmieniają kolory „oddychając”. Jeśli tylko chcecie to pod każdy klawisz można ustawić konkretny kolor wybierając profil wciskając kombinację FN + 1-5, a potem edytować go używając FN + HM, wtedy klikając na klawisz zmieniacie jego kolor, a zapisać możecie kombinacją, którą wymieniłem wcześniej. Klawiatura na szczęście/niestety nie ma żadnego oprogramowania (dla niektórych jest to zbędne, dla niektórych bardzo potrzebne). Nie wiem, może w przyszłości Motospeed coś wypuści, choć w to wątpię, na pewno byłoby dużo łatwiej robić profile kolorów. Klawiatura nie ma funkcji makr, jest funkcja zablokowania klawisza Windows (tak zwany Game Mode), ma klawisze multimedialne (FN + F1-F12).  No ogółem świetna klawiatura za te pieniądze (190zł na Gearbest)

Specyfikacja:

Detale Długość kabla (m): 1.65m
Interfejs: USB 2.0
Ilość klawiszy: 104
Źródło zasilania: USB Port
Dla: PC
Szacowana ilość kliknięć na jeden przycisk: 50 milionów
Czas reakcji: 3ms
Anti-ghosting: Można wcisnąć wszystkie klawisze naraz (powodzenia)
Podświetlenie: RGB
Switche: OUTEMU Blue
Wymiary i waga Wymiary pudełka: 47.80 x 16.20 x 7.20 cm
Waga całego zestawu: 1.0800 kg
Wymiary klawiatury: 43.70 x 12.80 x 3.40 cm
Waga samej klawiatury: 0.7900 kg
Zawartość opakowania 1 x Motospeed Inflictor CK104, 1 x Narzędzie do wyjmowania klawiszy, 1 x Instrukcja wielojęzykowa (Chiński, Angielski, Japoński, Koreański, Niemiecki, Portugalski, Turecki, Hiszpański, Polski)

Plusy:
-Bardzo dobrze wykonana
-Switch’e
-Podświetlenie
-Instalacja typu Plug&Play
-Cena
Minusy:
-Brak dodatkowego oprogramowania
-Dźwięk switch’y czasami irytuje, polecam kupić jakieś oringi (dotyczy się to każdej innej klawiatury mechanicznej na przełącznikach Outemu Blue)
-Mała liczba profili

Znalezione obrazy dla zapytania motospeed ck104

Zdjęcie pochodzi ze strony gearvita.com

Mroziu

Pisze artykuły, recenzje, gram w gierki, gotuje, robię zdjęcia i wiele innych rzeczy.

Więcej !

Obserwuj Mnie:
SteamInstagramTwitterYouTube

Mroziu

Pisze artykuły, recenzje, gram w gierki, gotuje, robię zdjęcia i wiele innych rzeczy.

%d bloggers like this: