Recenzje

Voxelaxy ogłoszenie wyników!!!

W dniu dzisiejszym kończymy konkurs o dwie gry Voxelaxy. Jeżeli nie wygrałeś dziś ty, to zapraszam do śledzenia mojego facebooka oraz youtube bo tam będzie konkurs (dziś postaram się o film).

Pierwszy komentarz, który mnie bardzo zaciekawił jest autorstwa Marty, która ma 10 lat i właśnie ona dostaje jedną kopie!

Chciałabym dostać klucz do gry Voxelaxy, bo bardzo inspiruje mnie kosmos. Lubię czytać książki o obcych planetach i życiu jakie tam może wystąpić.
Często zdarza mi się oglądać z Wujkiem najnowsze zdjęcia NASA o różnych planetach. Ostatnio nawet widzieliśmy zaćmienie Słońca, co było niesamowite! Bardzo chciałabym polecieć kiedyś w kosmos i zwiedzić Marsa. Jestem ciekawa czy na Marsie jest życie. Minie jeszcze wiele lat zanim tam dolecimy, ale jestem pewna że gra Voxelaxy przygotuje nas wcześniej na tą przygodę.
Widziałam z Wujkiem chyba wszystkie filmy o Voxelaxy i wiem jak używa się przedmiotów, które pomagają przeżyć. Chciałabym zbudować wielką bazę żeby badać dalekie kosmosy i planety. Może znajdę tam życie….?
Właśnie dla tego chciałabym dostać klucz do Voxelaxy

Marta
(lat 10)

Druga kopia trafia do „Dlaczego ja?”, który napisał taki komentarz:

Dlaczego to ja miałbym wygrywać to gierkę? Cóż między innymi ze względu na fakt samej ciekawości związanej z ową grą,której twórcą jest nasz rodak. Poza tym na pierwszy rzut oka jest to gra odbiegająca od reszty więc na dzień dzisiejszy przyciągnie rzesze ludzi chcący sprawdzić ,,o co tutaj tak naprawdę chodzi”. Dodatkowo jest to gra survivalowa,czyli gatunek,,który ze wszystkich najbardziej cenię.
Sama możliwość budowania swojej bazy,na obcej planecie jest dość fajnym pomysłem. Również cieszy mnie to,że o ile się nie mylę Voxelaxy nie ma wygórowanych wymagań więc zwykły zjadacz chleba będzie mógł wejść w świat rozgrywki odbywającej się na nowo poznanej planecie.

Gratulujemy wygranych!!!

Proszę o sprawdzenie maila. Gmail kieruje niestety naszą domenę do spamu 🙁 Jeżeli nie wygrałeś teraz, to zapraszam na mojego facebooka i na youtube.

Na odpowiedzi na maile czekamy 48h.

ProGamesTV

Mam 18 lat. Zajmuję się informatyką (tworzeniem stron). Nagrywam filmy na youtube oraz streamuje.

Więcej !

Obserwuj Mnie:
WWWFacebookSteamInstagramTwitterYouTube

ProGamesTV

Mam 18 lat. Zajmuję się informatyką (tworzeniem stron). Nagrywam filmy na youtube oraz streamuje.

%d bloggers like this: