RecenzjeTechnologia

QCY T2C – słuchawki TWS za 100 zł?

Słuchawki douszne bezprzewodowe są coraz popularniejszym trendem. Bogatsze osoby wezmą Apple Airdots a te z mniejszym budżetem na pewno Xiaomi pods. Ale czy te 2 wybory to jedyna droga? Jestem osobą, która ma słuchawki nauszne a takie są mi potrzebne tylko do biegania, dlatego ograniczyłem budżet do 100 zł. Co znalazłem? Dobre słuchawki i zaskoczę Was, ale to nie były Xiaomi. Słuchawki QCY T2C zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Pytacie czemu? Tego dowiecie się w tej recenzji.

Zacznijmy od tego czym są TWS (True Wireless speakers)? Są to przenośnie zwane „małe pchełki”, czyli słuchawki bez żadnych kabli, małe oraz zawsze naładowane, ze względu, że pudełko na nie jest powerbankiem. Przykładem takich słuchawek właśnie są QCY T2C. Ich bateria wytrzymuje do 3 godzin a pudełko starczy na 8 ładowań słuchawek. Jest to bardzo dobry wynik, jak na niskobudżetowe słuchawki.

Odnośnie ich jakości dźwięku… jest dobra. Po prostu dobra, nic więcej. Jeżeli ktoś oczekuje po nich nie wiadomo jakiego basu to niech nie kupuje. W takiej cenie nie można się spodziewać nie wiadomo jak dobrej jakości dźwięku. 

Parametry:

Typ słuchawek: dokanałowe,

Pasmo przenoszenia min.: 20 Hz,

Pasmo przenoszenia max.: 20000 Hz,

Dynamika: 108 Db.

Nie jestem jakimś wielkim znawcą słuchawek. Chciałem w skrócie odpowiedzieć, czy warto kupić te słuchawki. Używam ich miesiąc i śmiało mówię warto i serdecznie je polecam. Oficjalnie kosztują 100 zł, co jest strasznie niską ceną, jak na dobre słuchawki bezprzewodowe. Polecam je każdemu, kto wyznacza sobie budżet do 100 zł, bo naprawdę warto.


2 komentarze do “QCY T2C – słuchawki TWS za 100 zł?

  • Jeszcze jakiś czas temu ciężko było sobie wyobrazić, że bezprzewodowe słuchawki mogą kosztować tylko stówkę! Myślę, że warto się zainteresować tym modelem, bo to nie pierwszy raz, gdy słyszę o nim dobre informacje.

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: