Counter Strike Global OffensiveLeague of LegendsLeague Of LegendsNewsyultraliga

BŁYSK | Esportowe Newsy | 21 marca 2020

Czas na Błysk! Zapraszam bardzo serdecznie również do zapoznania się z materiałem w wersji wideo na Youtube!.

Pride przystąpi do baraży w innym składzie. Orły zakończyły współpracę z Mateuszem „Kiao” Sujdakiem pełniącym do tej pory funkcję trenera. Z drużyną żegnają się również toplaner Ashley „Rifty” Mayes oraz jungler. Oliver „Raxhy” HOvstadius. Organizacja na razie nie ujawniła nowych zawodników.


Włodarze Ultraligi za pośrednictwem facebooka przekazali do ogólnej informacji, iż finały 3 sezonu odbędą się w internecie. Fani polskich rozgrywek zostali również poinformowani o zmienionej formule transmisji. Zespoły komentatorów i ekspertów podzielono na trzyosobowe grupy w celu zwiększenia środków bezpieczeństwa.

LEC wróciło po dwutygodniowej przewie! Mimo meczy rozgrywanych online nie obyło się bez problemów. Mimo to G2 Esports wraz z Fnatic zapewniło sobie miejsce w play offach pokonując Rogue oraz Excel Esports. Niespodzianką wczorajszego dnia jest wygrana Schalke przeciwko Misfits, króliki tym samym skomplikowały sobie sytuacje w tabeli i do końca rozgrywek będą musiały walczyć o awans do play offów.

Michał Michu Muller i jego Team Envy przegrywa z brazylijskim MIBR odpadając tym samym z pierwszej fazy turnieju Flashpoint. Drużyna Polaka podczas całego spotkania była zdominowana przez przeciwników zarówno na Overpasie gdzie padł wynik (6:16) czy na jeszcze gorszym Mirage (3:16).


Ostatnim z Polaków, który walczy jeszcze o punkty pierwszej fazy Flashpoint jest Karol Rallen Rodowicz grający obecnie jako stand in w Contact Gaming. Jego drużyna podjmię już jutro Havu Gaming.


Po dwóch miesiącach testowania poznaliśmy skład Izako Boars. Do dzików dołącza Kamil Siuhy Szkaradek Piotr Avis Świerzyna oraz Hubert Szejn Światły. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w artykule r0gattego. KLIKNIJ ABY WEJŚĆ W ARTYKUŁ.

Ninjas in Pyjamas pokonuje GODSENT 2:0. Szwedzi w piżamach byli bliscy porażki na de_nuke, gdzie ostatecznie wygrali 16:14. To przełożyło się na morale drużyny w starciu na overpasie gdzie zdominowali przeciwników kończąc mapę wynikiem 16:4 . Dzięki temu NiP jest ostatnią drużyną w swojej grupie która nie odniosła jeszcze porażki

Do wczorajszego spotkania niepokonane było również Vitality, jednakże po porażce 1:2 z Team Spirit pożegnali się z tym tytułem. Francuzi pewnie kroczyli po kolejne zwycięstwo wygrywając Inferno 16:9, jednakże na de_dust2 to drużyna ze wschodu zwyciężyła bezproblemowo 16:5. Na rozstrzygającym Overpasie Vitality grało lepiej jednak to nie wystarczyło, aby pokonać team Spirit. Mapa zakończyła się wynikiem 16:13 dla rosyjsko-ukraińskiego składu.

Podczas ostatniego spotkania tego wieczoru zobaczyliśmy niesamowitą batalię Astralis z ENCE. Mimo poprzednich porażek Finowie podeszli do spotkania z zdecydowanie silniejszym przeciwnikiem bez kompleksów. Zespół Allu wydarł przeciwnikom Inferno 16:14 i o mały włos nie zrobiłby tego również z pierwszą mapą jaką był de_dust2 gdzie przegrali 13:16. Na decydującym Overpasie zabrakło paliwa i to Duńczycy przypieczętowali zwycięstwo wygrywając 16:10.

%d bloggers like this: