Counter Strike Global OffensiveE-SportLeague of LegendsNewsy

BŁYSK | Esportowe Newsy | 19 marca 2020

Zapraszamy również do zapoznania się z materiałem w formie video

Riot Games za pośrednictwem swojego Facebooka zapowiedział powrót LCK  już 25 marca. Podobnie jak LEC i LCS południowokoreańskie rozgrywki będą rozgrywane online.

Start rozgrywek już 6 kwietnia

Zmiany w formacie EU Masters. Już 6 kwietnia odbędzie się runda wstępna najważniejszych tuż za LEC rozgrywek w Europie. 16 drużyn zostanie podzielonych na 4 grupy i rozegrają po dwa mecze BO1 w systemie każdy z każdym. Następnie dwie najlepsze  drużyny awansują do fazy pucharowej gdzie w serii BO3 rozstrzygną się losy ostatnich wolnych miejsc do fazy grupowej głównego eventu.

Wydarzenia z serii DreamHack przeniesione

DreamHack w obliczu ogólnoświatowych zmagań z Koronawirusem został zmuszony do przeniesienia dwóch swoich imprez. DreamHack Summer zamiast 12-14 czerwca odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia, a DreamHack Dallas z 22-24 maja na 14-16 sierpnia.

Pompa pomyślnie rozpoczyna zmagania Sector MostBet

Pompa Team z pierwszym zwycięstwem w drugiej odsłonie SECTOR MOSTBET. Podczas serii otwierającej zmagania grupę B Polacy nie dali szans Cyber Legecy pokonując ich 16:7 na trainie oraz 16:8 na nuku.

Wczorajsze wyniki ESL PRO League

I tym razem nie zabrakło emocji podczas zmagań ESL Pro League. Podczas pierwszego spotkania, forZe wykorzystało słabszą dyspozycję rywali znad Skandynawii pokonując North 2:0. Big rozpędzone ostatnią wygraną przeciwko Fnatic pokonało 2:0 zespół s1mple, Natus Vincere, a Fnatic zdominowało oba spotkania przeciwko Complexity Gaming.

Riot Games za pośrednictwem twittera Valorant przedstawił profil kolejnego Agenta. Najnowszym bohaterem jest rosyjski strzelec Sova. Kto by się spodziewał, że to postać z Rosji będzie posiadała umiejętność skanowania przez ścianę.

%d bloggers like this: