Minecraft

3 Modyfikacje dodające światło w Minecrafcie

Słońce, pochodnia, lampa, glowstone czy red stone to są przykłady skąd czerpiemy światło w minecrafcie. Bez tego światła jedyne co byśmy widzieli to ciemność, a co za nią się kryje niebezpieczeństwa w postaci potworów. Z tej strony KacBar i chciałbym wam przedstawić 3 modyfikacje, które dodają trochę światłą w minecrafcie

Lamp Block Mod

Niech latarnia płonie!

Zacznijmy od czegoś prostego i nie inwazyjnego. Jeżeli macie dość bawienia się z wymyślnym podłączaniem redstona tylko po to żeby zapalić Lampę to Lamp Block Mod powinien wam ułatwić życie. Modyfikacja wprowadza do rozgrywki crafting na stworzenie wiecznie świecącej się lampy. Proste i przyjemne prawda?

Extended Lights Mod

Lampy, lampunie, lampeczki!

Jeżeli zwykła lampa czy pochodnia wam nie wystarcza to z pomocą przychodzi Extended Lights Mod. Dodaje on do rozgrywki świece, lampy, latarnie, a nawet neonową naklejkę creepera. Jeżeli jesteście ciekawi to zapraszam do sprawdzenia całej zawartości modyfikacji. Linki do pobrania wszystkich będziecie mieli w opisie tego filmu.

Miner’s Helmet

Zostań górnikiem jak ta lala!

To moja propozycja osobista propozycja na czas oczekiwania na Dynamic Lights. Miner’s Helmet dodaje do gry hełm górniczy, dzięki czemu gracz mając go na głowie będzie miał zawsze oświetloną drogę w ciemnym lesie, kopalni, a także i pod wodą.

To moja propozycja 5 modyfikacji minecraft związanych ze światłem. Oczekujcie filmików gdzie krok po kroku będę tłumaczył każdą modyfikacje! Nie zapomnijcie zostawić suba, kliknąć w dźwoneczek!

%d bloggers like this: