GryPCRecenzjeXbox

Destiny 2 – świetna, darmowa gra

Ostatnio wspomniałem o tym, że Destiny 2 jest dostępne za darmo. Uznałem, że warto napisać dla Was recenzję i powiedzieć, czy warto spędzać czas przy tym tytule. Grę testowałem na PC. Wyszła również na Xbox One, oraz Ps4 i oczywiście na każdej platformie jest za darmo. Pewnie zastanawiacie się, czemu zacząłem testować gry na laptopie. Wszystko dzięki firmie Dream Machines, która przysłała mi swoją najnowszą myszkę DM5 blink, która sprawiła, że granie sprawia mi większą frajdę i oczywiście to nowe doświadczenie testowania gier na PC. Niedługo recenzja myszki, a w tym wpisie postaram się odpowiedzieć, czy warto zainteresować się tym tytułem!

Fabuła

Akcja Destiny 2 rozgrywa się po wydarzeniach opowiedzianych w pierwszej części serii. Ostatnie miasto zostało zniszczone przez czerwony legion, któremu przewodzi złowrogi Ghaul. Wszyscy ocaleli rozsiali się po galaktyce, a naszym zadaniem jest zjednoczenie strażników, oraz pokonanie złowrogiej armii. Muszę przyznać, że fabuła jest o wiele lepiej zaakcentowana, niż w pierwszej części i po prostu jest ciekawsza. Nie spodziewałem, się że akurat Destiny będzie tą grą, w której ciekawi mnie dalszy rozwój wydarzeń i chcę go jak najszybciej poznać.

Destiny 2_20170911230120

Mechanika Rozgrywki

Podobnie, jak to miało miejsce w poprzedniej części, grę zaczynamy od tworzenia własnej postaci. Zabawa polega na eksploracji, wykonywaniu misji tych głównych, jak i pobocznych, oraz na kooperacji, która jest w tej grze główną atrakcją podczas misji. Głównym celem naszej rozgrywki jest podniesienie naszego poziomu na jak najwyższy i zdobycie jak najlepszego ekwipunku. Mapy zostały tym razem zaprojektowane z dużo większą dokładnością i swoją wielkością przypominają te z gier z „otwartym światem”. Oczywiście podczas misji jest wiele skarbów i bossów, które czekają na nas. Bossowie są na naprawdę wysokim poziomie i nieraz ciężko ich pokonać bez towarzysza wspierającego nas.

Oprawa Graficzna

Destiny 2 może się pochwalić oprawą graficzną na najwyższym poziomie. Lokacje są dopracowane, postacie są szczegółowe, a efekty specjalne towarzyszące podczas walk są po prostu niesamowite. Gra jest darmowa a grafika robi ogromne wrażenie i ani na chwilę nie pomyślałem, że jest to gra dostępna w pełni za darmo.

Destiny 2_20170914004024

Podsumowanie

Plusy:

– Ciekawa fabuła,

– Szeroki arsenał broni,

– Dużo skórek dla postaci,

– Wiele misji dodatkowych jak i głównych,

– Wspaniała oprawa graficzna,

– Gra jest ZA DARMO,

– Możliwość grania w trybie kooperacji,

– Ogromne mapy, umilające zabawę,

– Rozbudowany kreator postaci.

Minusy:

– Płatne dodatki, które są bardzo drogie.

Moja ocena to: 9/10. Gra jest bardzo fajna biorąc pod uwagę, że jest za darmo i to, że jest kompletnym produktem. Granie na nowej myszce bardzo umiliło mi rozgrywkę, w jej recenzji napiszę dlaczego. Grę Wam polecam pobrać i sprawdzić. Jeśli lubicie typowe strzelanki, będziecie na pewno zadowoleni. Miłego rozstrzelania kosmitów! Narka!

Jeden komentarz do “Destiny 2 – świetna, darmowa gra

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: