Counter Strike Global OffensiveLeague of LegendsNewsyultraliga

BŁYSK | Esportowe Newsy | 23 marca 2020

Team #Options walczy o miejsce w Ultralidze

Poznaliśmy pierwszą drużynę która będzie walczyć o awans do 4 sezonu Ultraligi. Team #Options jest mixem graczy, którego trzonem są byli zawodników Actina Pact Mateusz „vvarion” Pieńkosz oraz Wojciech „Lewus” Strykowski. O ostatnie miejsce w turnieju promocyjnym walczą jeszcze cztery zespoły „my tu po RP”, IHG Academy, „Mieszanka Studencka” oraz „Próba nr 3”.

FunPlus Pheonix wycofuje się z pierwszej fazy Flashpointa.

Przenosiny Patrica „es3taga” Hansena spowodowały małe zamieszanie w FunPlus Pheonix. Organizacja podjęła decyzję o wycofaniu się z pierwszej fazy Flashpointa. Informacja została potwierdzona kilka minut przed planowanym spotkaniem z Orgless. Dzięki temu ten kanadyjski zespół awansował do kolejnego etapu bez wchodzenia na serwer.

Drużyna rallena z pierwszą porażką w ramach pierwszej fazy Flashpointa

Zespół Karola Rallena Rodowicza po raz pierwszy musiał uznać wyższość przeciwników podczas trwania pierwszej fazy turnieju Flashpoint. C0ntact Gaming przegrało 1:2 z Havu Gaming i spadło do drabinki przegranych, gdzie zmierzy się z Mad Lions. Transmisja spotkania dzisiaj o godzinie 17:00

Nowy update CS:GO

18 dni. Tyle musieli czekać fani CS:Go na kolejny update swojej ulubionej gry. W dzisiejszej aktualizacji Valve oprócz kilku poprawek wprowadziły przedmioty związane z ich nową produkcją jaką jest Half-Life Alyx. Jeżeli chcecie zapoznać się szczegółowo zapraszam do artykułu r0gattego LINK.

Bitwa outsiderów grupy A

Fani ESL Pro League rozpoczęli wczoraj oglądanie zmagań od starcia dwóch drużyn z końca tabeli w grupie A. Bowiem Ence oraz Godsent do tego czasu nie wygrało ani razu. Eksperci przed spotkaniem typowali Finów jako faworytów jednakże po dwóch wyrównanych mapach zostali oni zmiażdżeni przez Szwedów 16:4 na de_dust2.

Astralis coraz silniejsze

Astralis z każdym spotkaniem prezentują coraz lepszą formę, co skutecznie udowodnili przeciwko Team Spirit. Drużyna ze wschodu w żadnym momencie spotkania nie potrafiła zagrozić wiceliderom rankingu HLTV, przegrywając kolejno 6:16 na Dust2 oraz 8:16 na Nuku.

Koniec serii zwycięstw Ninjas in Pyjamas

Spotkaniem wieczoru było starcie Vitality z niepokonanym jeszcze di wczoraj Ninjas in Pyjamas. Obie drużyny dostarczyły wiele emocji na Vertigo gdzie Francuzi okazali się minimalnie lepsi wygrywając 16:14, co podniosło morale graczy znad Sekwany. Rozegrali bowiem doskonałą połowę po stronie terrorystów na nuku wygrywając 8:7, aby po zmianie stron nie zostawić na Ninjach suchej nitki. Ostatecznie Vitality wygrało 16:9 i z dorobkiem 9 punktów zajmują drugie miejsce w grupie A.

%d bloggers like this: