Comic ConEventyNewsy

Comic Con przesunięty na listopad!

Comic Con, na który się wybierałem z paroma osobami niestety, ale został odwołany. Miał odbyć się w kwietniu, ale organizatorzy byli zmuszeni zmienić termin na 20-22 listopada z powodu Koronawirusa (SARS-CoV-2). Jak możecie zauważyć, coraz więcej imprez jest odwoływanych z tego powodu i ciężko określić kiedy się to skończy. 

„Jednocześnie informujemy, że nasze Gwiazdy w pełni popierają naszą decyzję i robimy wszystko, żeby w pełnym składzie pojawiły się na WCC w listopadzie. Czekamy na oficjalne potwierdzenia ich obecności, o czym będziemy informować Was na bieżąco. Dlatego też prosimy o wstrzymanie się ze zwrotami voucherów – będziecie na to mieć 14 dni po oficjalnym komunikacje o każdej z Gwiazd.”

„Kochamy Warsaw Comic Con i głęboko wierzymy, że 20-22 listopada 2020 spędzimy wspólnie niezapomniany weekend. Zrobimy wszystko, żeby dodatkowe miesiące zaowocowały wielkimi nazwiskami i niepowtarzalnymi atrakcjami. Jesień to czas, kiedy więcej Gwiazd ma wolne terminy, więc… tworzymy nową listę marzeń! Kogo chcecie spotkać na Warsaw Comic Con – VI edycja?”

%d bloggers like this: