Bayonetta 2CupheadFIFAGryNintendo SwitchRecenzjeResident EvilThe Binding of Isaac+

5 najlepszych gier na podróż na Nintendo Switch

Poszerzając swoją bibliotekę gier na platformie Nintendo często kupowałem gry, które wydawały się ze sporym potencjałem. Długo niezapomnianej zabawy, niestety często się myliłem zmanipulowany reklamami, czy innymi środkami perswazji. Dziś postaram się Wam pokazać 5 gier, w które na Switchu polubicie grać i będziecie sięgać po nie bez przerw w celach odstresowujących, czy relaksacyjnych.

1. The Binding of Isaac+

Jedną z tych gier jest gra dla prawdziwych hardkorów, a jest to ”The Binding of Isaac+”. Ja osobiście sięgam po nią, jako pierwszą, kiedy do rąk dostaję konsolę w trasie, ale do rzeczy. Cel gry jest bardzo prosty – przejść wszystkie wymyślne piętra i przy tym nie zginąć. Ten cel w teorii jest bardzo prosty, ale tak naprawdę, żeby osiągnąć zwycięstwo trzeba się przy niej natrudzić. Przejście pierwszego rozdziału gry wymagało ode mnie spędzenia wielu godzin nad grą, ale wcale nie uważam tego czasu za stracony, ponieważ przy każdej godzinie niesamowicie się bawiłem i chyba to jest najpiękniejsze w tego typu grach. Jeśli właśnie szukasz grę, która nie jest za prosta i coraz bardziej satysfakcjonująca z każdą minutą rozgrywki, to właśnie ona!

2. Bayonetta 2

Jedna z najlepszych bijatyk i ekskluzywizmów wyprodukowanych przez markę Nintendo. Jest tam wszystko, co chcemy w każdej bijatyce: dobrą grafikę, super gameplay i przede wszystkim niesamowitą historię. Najlepsze jest to, że do tej gry można ciągle wracać, ponieważ możemy się nauczyć wielu ciekawych kombosów, a historia tak łatwo się nie nudzi, kiedy nawet przechodzisz któryś raz z rzędu. Jeśli nawet dojdzie do znużenia, na ratunek przychodzi wiele różnorakich wyzwań na następne godziny zabawy. Nic, tylko włączyć tą grę i zacząć grać.

3. Cuphead

Jedna z uznawanych za najpiękniejszych gier na Switcha. Ten tytuł zawdzięcza sobie rysunkową grafiką, dzięki niej postacie tam umieszczone żyją własnym życiem. Jest to gra z serii Dark Soul, ponieważ opiera się na pokonywaniu wielu różnorakich przeciwników, głównie bossów, przy których trzeba być nieźle skupionym i mieć dobry refleks. Jeśli chciałbyś się cofnąć myślami do dzieciństwa i szykujesz się na długą podróż, ta gra jest idealna.

4. Resident Evil

Kiedy zapada noc w podróży i nie wiesz co ze sobą zrobić, na pomoc przychodzi właśnie ta gra. Jest ona utrzymywana w klimacie horroru, ale największym atutem tej gry jest dynamika walki w stylu fps. Wystarczy kilka minut skupić się na grze i gra całkowicie Cię zanurza w klimacie grozy, a spotkania różnorakich zombie pozwoli zapamiętać Ci tą chwilę na zawsze.

5. Fifa

O tej grze chyba nie muszę mówić za wiele, ponieważ każdy chyba ją zna. Jest to największy klasyk z gier na podróż z ery PSP. Wybrałem właśnie tą grę ponieważ dzięki Nintendo atutem tej właśnie gry stało się to, że można w nią grać w dwie osoby w podróży, bez problematycznego targania dwóch padów. Szczerze mogę powiedzieć, żę musisz tą grę kupić, ponieważ można ją ogarnąć aktualnie za 20zł, a fun z niej jest nie do opisania.

Przedstawiłem Wam gry na Nintendo Switcha  warte waszej uwagi. Celowo pominąłem The Legends of Zelda i tym podobne gry z tego gatunku, ponieważ z moich doświadczeń wynika, że nie można być w 100% zadowolonym z warunków rozgrywki w trasie. Myślę, że pomogłem osobom niezdecydowanym na kupno danej gry, czy zagrania w tą właśnie grę.

2 komentarze do “5 najlepszych gier na podróż na Nintendo Switch

  • Fifa? Jest wiele innych fajniejszych gier, np. Ori and the blind forest. tym bardziej, że od kilku odsłon wersja na switcha to po prostu update składów… nawet nie dodali w 20 volty :/

    • Cześć, rozumiem że jesteś zniesmaczony tym co się dzieje w Fifie na Switchu, ale szczerze czy tak naprawdę ta gra traci swoją unikalną atmosferę zabawy ze znajomymi nawet bez volty. Myślę, że byś się świetnie bawił z przyjaciółmi nawet bez tego trybu. A nawet jeśli w ogóle ten punkt z tą grą ci się nie podoba zawsze możesz rozpatrzeć przykłady powyżej, a nawet kiedy ta lista tych gier ci całkowicie nie odpowiada, pamiętaj, że każda lista z grami jest zawsze subiektywna i każdy ma inne gusta do danych rodzai gier.

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: