GryMobilneNintendo SwitchPCPlayStationRecenzjeVRXbox

Poradnik zakupowy na święta 2019 roku

Ze względu na zbliżającą się gwiazdkę w sklepach dzieje się istny armagedon. Poszedłem do Galerii Warmińskiej i szczerze ledwo udało się z niej wyjść, był taki tłum, że szkoda gadać. Uznałem, że na przyda się poradnik o tym, jaką grę warto kupić komuś bliskiemu na święta. Oczywiście gry wymienione poniżej są tylko i wyłącznie najlepszym prezentem w mojej opinii. Jeśli ktoś Wam powie jaką konkretnie gierkę by chciał, to mu kupcie to co chce a nie to co ja polecam.

Pierwszą grą jaką mogę Wam polecić jest Star Wars Jedi Fallen Order Jak wiecie jest to ogromny hit osadzony w uniwersum Star Warsów. Rozgrywka przypomina tą znaną znam z serii Dark Souls. Co sprawia, że wreszcie machanie mieczem nie jest takie proste i sprawia czasem wyzwanie. Oprócz samej rozgrywki gra posiada śliczną grafikę pozwalającą nam cieszyć się wspaniałymi widokami galaktyk. Ostatnim kryterium, jakie biorę pod uwagę jest cena. Normalnie gra kosztuje 249 zł ze względu, że jest dość nowa, ale aktualnie na przecenie w większości sklepów można ją kupić za 165 zł. Taka cena już brzmi lepiej, no nie?

Need for Speed Heat jest jedną z ładniejszych samochodówek jakie widziałem. A co z rozgrywką? Mogę śmiało powiedzieć, że zostałem miło zaskoczony. Jak na ostatnie części Need For Speed, ta pod względem rozgrywki wygrywa. Jazda pojazdami jest mega przyjemna a oprawa graficzna jest IDEALNA. Co więcej mogę powiedzieć o tej grze? Tylko tyle, że jeśli lubicie takie gry, to na pewno się nie zawiedziecie. Odnośnie ceny jest identycznie jak przy star Warsach. Gra normalnie kosztuje 249 zł a teraz podczas promocji można ją nabyć 165 zł. Czy jest warta tej ceny? To oceńcie sami!

Mortal Kombat XI jest jedną z lepszych bijatyk, w jakie grałem. Recenzję gry macie na blogu a w skrócie mogę powiedzieć, że jest to gra idealna. Mechanika podczas walk jest świetna a oprawa graficzna wymiata. Odnośnie ceny gra kosztuje 109 zł, więc naprawdę warto. Recenzje gry już napisałem, więc jeśli chcecie o niej wiedzieć więcej – zajrzyjcie do niej.

Pokemon Sword jest grą ekskluzywną dostępną tylko na konsolę Nintendo Switch. Nie posiadam tej konsoli i szczerze bardzo tego żałuję. Nowe pokemony zmieniają całkowicie rozgrywkę względem poprzedniej części i usprawniają grafikę. Nie są aktualnie w żaden sposób połączone z Pokemon Go. W grze jak wiecie chodzi o zebraniu ich wszystkich, czyli o coś co jest misją każdego porządnego trenera pokemon. Gra kosztuje 209 zł i szczerze nie widziałem nigdzie taniej. Co by nie mówić myślę, że warto wydać te pieniądze, bo gra jest dosłownie dla każdego.

Jest jeszcze wiele fajnych gier nadających się na prezent, ale wymieniłem 4 tytuły, które najbardziej opłaca się kupić według mnie. Oczywiście niedługo na youtube pojawi nowy odcinek z Community Day oraz napiszę recenzję gry, którą możecie wybrać. Narka i wesołych świąt!

Jeden komentarz do “Poradnik zakupowy na święta 2019 roku

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: