Counter Strike Global OffensiveE-SportV4 Future Sports Festival

V4FSF2019 – Adwokacik i Vritus.pro w ćwierćfinałach!

Kolejne informacje z Budapesztu – polskie drużyny z awansem do ćwierćfinałów.
Zarówno Adwokacik jak i Virtus.pro zakończyły fazę grupową z bilansem 1 meczu wygranego oraz 1 meczu przegranego. Mousesports oraz MiBR niepokonani, awansują bezpośrednio do półfinałów.

„Niedźwiedzie” rozpoczęły turniej od przegranego meczu z Tricked Esports 0:2. Pomimo dobrze zagranej pierwszej mapy (wybór Virtus.pro), nie udało się jej ostatecznie wygrać. Druga mapa była pokazem umiejętności i przygotowania zespołu z Danii.  Mirage: 14:16, Nuke: 8:16.
W czwartkowym spotkaniu, Virtusi spotkali się w meczu eliminacyjnym z zespołem E-RIVALS. Nie zostawili rywalom pola do popisu pewnie wygrywając 2:0. Inferno: 16:7, Mirage: 16:14.
Kolejnym rywalem Virtus.pro będzie drużyna Ninjas in Pyjamas, która w swojej grupie wygrała 2:0 z Adwokacik i ukończyła zmagania grupowe na miejscu drugim z bilansem 1:1.

Adwokacik dobrze wszedł w swoje pierwsze spotkanie. Pierwsza mapa, która była wyborem Polaków, była równą grą obu zespołów. Niestety, ekipa Piotra „Morelz” Taterki na drugą mapę wyszła ewidentnie sfrustrowana wynikiem pierwszego pojedynku i została zdominowana przez szwedzką formację. Mecz zakończył się wynikiem 0:2 na korzyść Szwedów. Train: 16:19, Overpass 3:16.
W drugim spotkaniu, Adwokacik stawił czoła drużynie GAMERZONE.gg. Był to przegrany pojedynku MiBR vs GAMERZONE.gg. Polski zespół zapewnił sobie udział w ćwierćfinałach gładkim zwycięstwem na pierwszej mapie, ale na drugiej musiał pokazać 110% swoich umiejętności, żeby domknąć spotkanie. Finalnie, pojedynek między polskim i węgierskim zespołem zakończył się wynikiem 2:0 na korzyść Adwokacika. Mirage: 16:9, Inferno 16:12. Kolejnym rywalem będzie pogromca Virtusów – Tricked Esports.

Gratulujemy polskim zespołom awansu do ćwierćfinałów i mocno trzymamy kciuki za pozytywne wyniki w kolejnych pojedynkach. Poniżej zamieszczam pary poszczególnych pojedynków.

 • ĆWIERĆFINAŁ NR.1 (21.09 14:30):
  Virtus.pro vs Ninjas in Pyjamas (bo3)
 • ĆWIERĆFINAŁ NR.2 (21.09 18:00)
  Adwokacik vs Tricked Esports (bo3)
 • PÓŁFINAŁ NR.1 (22.09 11:00):
  Mousesports vs Virtus.pro/NiP (bo3)
 • PÓŁFINAŁ NR.2 (22.09 14:30):
  MiBR vs Adwokacik/Tricked (bo3)

Mecz finałowy odbędzie się 22 września (niedziela), zaplanowany jest na godzinę 18:00. Kogo zobaczymy w wielkim finale? Czy będą to polskie derby, czy jednak faworyci spełnią oczekiwania i finał będzie pomiędzy mousesports kontra MiBR? Zapraszamy do śledzenia transmisji oraz naszego bloga! Kolejny wpis ukaże się z podsumowaniem całego turnieju.

%d bloggers like this: