Counter Strike Global OffensiveE-SportV4 Future Sports Festival

V4 Future Sports Festival 2019 – Międzynarodowy turniej z polskimi drużynami!

Już drugi raz w Budapeszcie odbędzie się V4 Future Sports Festival 2019, na którym będziemy mogli oglądać zmagania polskich zespołów CS:GO. W stolicy Węgier zobaczymy po raz kolejny Virtus.pro oraz przebojowy „miks” – Adwokacik!
Podczas zawodów w Budapeszcie, zespoły powalczą o pulę nagród wynoszącą 300 tysięcy euro. Czy Virtus.pro po raz kolejny znajdzie się w finale, a może to Adwokacik pokaże prawdziwą siłę i okażą się niespodzianką turnieju? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy niebawem! Zmagania rozpoczynają się 18 września (środa) i potrwają aż do niedzieli 22 września.
Turniej zostanie zainaugurowany meczem grupy A pomiędzy Virtus.pro a Tricked. Pierwsza polska ekipa dostała się do turnieju poprzez bezpośrednie zaproszenie. Nic w tym dziwnego, ponieważ „Niedźwiedzie” w poprzedniej edycji zajęły drugie miejsce przegrywając w finale z mousesports przegrywając po zaciętym pojedynku 1:2.

fot. HLTV

Adwokacik dzięki znakomitej dyspozycji w polskim turnieju kwalifikacyjnym, wywalczył udział w wydarzeniu. Debiutem w turnieju będzie mecz grupy B, dnia kolejnego, 19 września o tej samej godzinie. Rywalem Grzegorza „SZPERO” Dziamałka i spółki będzie legendarna organizacja – Ninjas in Pyjamas. Pomimo trudnego rywala na początek turnieju, trzymamy za chłopkaów kciuki i życzymy sukcesu.
Faza play-off zostanie rozegrana w dniach 21-22 września z udziałem publiczności. Event odbywać się będzie w Hungexpo Budapest Fair Center. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Nie zabraknie również zmagań w innych tytułach, takich jak Fortnite czy TEKKEN 7. W tym pierwszym tytule będziemy mogli zobaczyć zmagania polskich zawodników, grających dla organizacji SLAVGENT.esports. Jakub „tayren” Woźniak, Kevin „KvN” Wirkijowski oraz Dawid „Mumindu” Krakowski reprezentować będą swoją organizację w turnieju lanowym V4 Royale. Pula nagród finałów wynosi 20 tysięcy euro. Gratulujemy kwalifikacji i życzymy powodzenia w uzyskaniu jak najlepszego wyniku! Wyniki oraz newsy z turnieju będzie można śledzić na fanpage drużyny – https://www.facebook.com/SLAVGENT.esports

Poniżej przedstawiam grupy w głównym turnieju – CS:GO.

Grupa A:
⦁ mousesports
⦁ Tricked Esports
⦁ Virtus.pro
⦁ E-RIVALS
Grupa B:
⦁ Ninjas in Pyjamas
⦁ MiBR
⦁ Adwokacik
⦁ GAMERZONE.gg

%d bloggers like this: