EventyGryMobilneNewsyPokemon Go

3 tydzień września czas zacząć w Pokemon Go!

Po długiej przerwie od newsów na blogu wróciłem, by opisać Wam przebieg poprzednich dwóch tygodni, oraz jak przygotować się na trzeci. W pierwszym tygodniu udało mi się złapać shiny Misdriviousa, niestety nic więcej. W drugim wyklułem 45 jajek i udało się zdobyć Shiny Farfetch’da, a na miłe jego zakończenie spędziłem community day z moimi widzami. Oczywiście relacja z tego dnia pojawi się niedługo na naszym kanale. Wstępnie mogę zdradzić, że złapałem 18 shiny Turtwigów i minutę po community shiny Grimera. Nadszedł czas na rozpoczęcie trzeciego, a zarazem najfajniejszego tygodnia. Podczas niego:

Mamy szansę trafić shiny mewtwo z raidu (wspólnie z dużą grupą spędzimy raid hour zaczynając od zegara słonecznego na jarotach, również to nagramy, więc wszystkich chętnych zapraszam).

– Pierwsze pokemony z 5 generacji i to do tego shiny,

Dużo osób mnie pytało o najlepsze contry na Mewtwo. Najbardziej przyda się Giratina w formie origin z duchowymi atakami. Jeżeli jej nie macie,  polecam Gengara (również z duchowymi atakami), Tyranitara, Weavile i Absola z mrocznymi atakami. Liczę na shiny Mewtwo i Wam też go życzę! Niedługo zobaczycie odcinek z community day miłego oglądania!

%d bloggers like this: