NewsyPublicystykaTechnologia

Technologiczne Podsumowanie Tygodnia 27.08-02.09.2019r.

1TB w Galaxy S11?

1 TB, jak mogę określić ten rozmiar… Wiem, to pojemność mojego dysku twardego w komputerze. Dla jednych to jest dużo, dla innych to jest mało, mi to wystarcza. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Samsung Galaxy Note 10 nie będzie posiadał slotu na kartę pamięci Micro SD. SamMobile napisało, że najwyższym wariantem pamięci w S11 może być właśnie 1 TB, właśnie ze względu na brak slotu Micro SD, ale tylko w modelu najdroższym. Mi osobiście 64GB wystarcza, ale jeśli ktoś ma dużo filmów i zdjęć RAW na telefonie to taki 1 terabajt może być bardzo przydatny.

Znalezione obrazy dla zapytania galaxy s11
Źródło: thehansindia.com


Źródło: bgr.com

Jack Dorsay zhakowany

Grupa hakerska Chuckling Squad przejęła konto współwłaściciela Twittera, którego użyła do wstawiania obraźliwych i antysemickich treści. Oczywiście konto zostało bardzo szybko zablokowane, a potem odzyskane. Atak został przeprowadzony w piątek w nocy. Poza paroma tweetami została wysłana informacja, że w siedzibie firmy podłożono bombę. Twitter tłumaczy się, że to nie zabezpieczenia serwisu uległy, a błędy w zabezpieczeniach operatora komórkowego. Cena akcji Twittera spadła o 0,19 dolarów.

Znalezione obrazy dla zapytania jack dorsey sad
Źródło: observer.com

Źródło: pcworld.pl

Poprawiony Galaxy Fold już niedługo?

Z tym telefonem było zbyt dużo problemów. Przesuwanie premier, łamanie ekranów, pełno wad, niedopracowane mechaniki, a to dopiero czubek góry lodowej. Koreański serwis podał datę premiery – 6 września, czyli pierwszy dzień targów IFA w Berlinie. W pierwszej kolejności będzie go można kupić w Korei Południowej, potem w USA i Chinach. Nie wiadomo niestety kiedy trafi na inne rynki. W przeliczeniu ma on kosztować około 1700€. Polska cena to będzie około 7-8 tys. złotych.

Znalezione obrazy dla zapytania galaxy fold
Źródło: t3.com

Źródło: antyweb.pl

Pierwsza Polska gra pokazująca niemieckich Nazistów

Nowa gra od polskiego studia Pixelated Milk „Warsaw” wydawana przez Gaming Company trafi do nas 2 października bieżącego roku na PC (Steam). Akcja tego tytułu będzie się mieścić w okupowanej Warszawie w czasach II Wojny Światowej. Naszym zadaniem będzie odparcie wojsk niemieckich. Na mocy porozumienia z German USK (German Entertainment Software-Regulation Body),  będzie to pierwsza polska gra, w której Niemcy zostaną ukazani jako Naziści.

Źródło: pl.ign.com

Mroziu

Pisze artykuły, recenzje, gram w gierki, gotuje, robię zdjęcia i wiele innych rzeczy.

Więcej !

Obserwuj Mnie:
SteamInstagramTwitterYouTube

Mroziu

Pisze artykuły, recenzje, gram w gierki, gotuje, robię zdjęcia i wiele innych rzeczy.

%d bloggers like this: