GryPlayStationRecenzjeXbox

NHL 19 – Najlepsza sportowa gra w jaką grałem

Xbox Live Gold… jest to pakiet, który powszechnie jest nazywany jedną z niewielu zalet xboxa. Mimo tego tytułu, nie często z niej korzystam, gdyż wiąże się to z dodatkowymi kosztami, a jako typowy Polak, o takich nawet nie chcę słyszeć. Postanowiłem jednak raz z niego skorzystać i mogę powiedzieć, że nie żałuję. Otrzymałem 2 gry za darmo w pakiecie i jedną z nich postanowiłem teraz zrecenzować. Muszę przyznać, że nie są to totalnie moje klimaty, ale życie recenzenta jest takie, że raz gra w to co lubi, a raz w to, co nie. Już domyślacie się o jakiej grze mówię? Tak, jest to NHL 19 w wersji na konsolę Xbox One. Gra wyszła również na konsolę Ps4. No to w tej recenzji odpowiem Wam na pytanie, czy warto kupić pakiet Xbox Live Gold dla tej gry?

Mechanika Rozgrywki

NHL 19 to jak sami pewnie wiecie symulator hokeja. Jak przystało na grę z tej serii, otrzymujemy możliwość rozgrywania meczy, spotkań i turniejów z udziałem najpopularniejszych drużyn. Spotkania są realistyczne, zwłaszcza komentatorzy, którzy wyglądają jak Ci na prawdziwych meczach. Myślę, że jest to pierwsza gra sportowa, w której mogę przyznać, że naprawdę realizmem robi wrażenie.

Studio EA Sports dokonało paru ciekawych zmian w rozgrywce. Jedną z najważniejszych jest możliwość rozgrywania spotkań pod gołym niebem. W grze została użyta technologia Real Player Motion, dzięki której uzyskujemy większą kontrolę nad drużyną. Również jest nowy silnik kolizji, który sprawia, że gra jest bardziej realistyczna.

Możemy też stworzyć własnego zawodnika, którego możemy wyposażyć w przeszło 900 przedmiotów.

Tryby gry

W NHL 19 możemy grać samotnie lub w towarzystwie znajomych. Bawić się można w trybach kariery, turniejach, pojedynczych meczach, a także w rozgrywkach wieloosobowych. W grze pojawiają się nowe, ciekawe tryby gry NHL Ones (gra pojedynczymi zawodnikami – 1 vs 1 vs 1) oraz Pro-Am.

Oprawa Graficzna

Dzięki wykorzystaniu nowej odsłony silnika Frosbite gra oferuje wysoce realistyczną oprawę graficzną. Modele i animacje zarówno zawodników, jak i stadionów prezentują najwyższy poziom grafiki. Rozgrywkom towarzyszy profesjonalny komentarz sportowy.

Podsumowanie

Tym razem obędzie się bez plusów i minusów, gdyż wątpię, że mógłbym znaleźć aż 10. Gra jest tym, czego możemy spodziewać się po serii NHL. Dopracowana w każdym detalu oraz z garścią nowości względem poprzedników. Nie będąc fanem takich gier, mogę wystawić ocenę 10/10. Mało kiedy taka produkcja mnie wciągnie, a tej się udało, więc należą się ogromne brawa oraz oby tak dalej!

Jeden komentarz do “NHL 19 – Najlepsza sportowa gra w jaką grałem

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: