EventyGryMobilneNewsyPokemon Go

Nowa fala eventów w Pokemon Go!

Cześć! Jak wiecie Niantic lubi nas zaskakiwać i myślę, że po raz kolejny mu się udało. Eventów coraz więcej a niestety graczy coraz mniej. Najbliższe Eventy to:

Lapras Day – Jutro od 11 do 14 Lapras pojawi się na każdym gymie i będzie tam stał aż 3 godziny. Oczywiście jest dostępny w wariancie shiny i to takim nie byle jakim, bo ponownie… fioletowym kto by się spodziewał?

Community Day – już wiemy, że gwiazdą community będzie Slakoth, nie znamy specjalnego ataku jak narazie, ale i tak jestem zdania, że ten pokemon po prostu jest bezużyteczny. Event odbędzie się 8 czerwca od 15 do 18. Szykujcie się na to, że teraz każdy będzie wstawiał Slakinga 4k cp do gyma.

Legendarne raidy – Tak to się dzieje, znamy aż 2 miesiące do przodu jakie pokemony będą na raidach. Od 27 maja do 18 czerwca na raidach pojawi się  Creselia tym razem w wariancie shiny i to bardzo ładnym, więc polecam polować na nią. Następnie od 18 czerwca do 27 czerwca można złapać Kyogra, który już wraca aż za często. Oczywiście na sam deserek wraca Groudon od 27 czerwca do 10 lipca. Czyli nuda nuda i jeszcze raz NUDA. Rayquaze by dali w wersji shiny a nie se jaja robią.

Jak widzicie eventów jest sporo i spróbuję oczywiście na każdym być i informować jak mi poszło. Na razie to tyle więc powodzenia w eventach i jak najwięcej shiny!

Jeden komentarz do “Nowa fala eventów w Pokemon Go!

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: