EventyGryMobilneNewsyPokemon Go

Nowe pokemony, specjalny tydzień raidów i Community Day?

Cześć! Przepraszam bardzo za długi zastój w wstawianiu newsów z Pokemon Go. Miałem przerwę od gry, więc od pisania również, ale już wracam. Pierwszego dnia wchodzę w grę i co widzę? Mnóstwo niespodzianek i nadchodzących eventów. Przez parę kolejnych dni czekają nas:

– Community Day a dokładniej Torchic Day trwający dziś od godziny 15.00 do 18.00 naszego czasu, a w nim: 3x stardust za łapanie pokemonów, aktywowane lury podczas eventu będą trwały 3 godziny, ewoluowany torchic podczas eventu lub do godziny po otrzyma specjalny atak, którym jest blast burn.

– Specjalny tydzień raidów:

  • 1 Gwiazdkowy – Machop, Slakoth, Shinx, Bronzor,
  • 2 Gwiazdkowy – Misdreavus, Kirilia, Mawile, Feebas, Clamperl, Bibarel,
  • 3  Gwiazdkowy – Alolański Raichu, Chansey, Scyther, Aerodactyl, Floatzel,
  • 4  Gwiazdkowy – Alolański Marowak, Dragonite, Tyranitar, Absol, Metagross,
  • Jeżeli nam się poszczęści otrzymamy shiny Bronzora.

Z takich eventów to tyle, pewnie zauważyliście, ale warto wspomnieć, że wczoraj weszła prawie cała reszta pokemonów z 4 generacji. Otrzymaliśmy 3 nowe lury (lodowy, trawiasty, stalowy). Każdy odpowiada za ewolucje jakiegoś pokemona, ale tymi, na które najbardziej czekaliśmy były Leafon i Glaceon. Jak to z innymi eevee raz na całą grę możemy ewoluować bez lura tylko zmieniając nazwę trawiastego na Linnea a lodowego na Rea. PAMIĘTAJCIE MOŻECIE TO UŻYĆ TYLKO RAZ. To tyle z nowości! Powodzenia jutro na community day!!!

Jeden komentarz do “Nowe pokemony, specjalny tydzień raidów i Community Day?

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: