Counter Strike Global OffensiveE-SportEventyGood Game League 2019GoodGame League

GG League w Olsztynie

Cześć, jak wiecie bardzo lubię eventy związane z grami i gdy dowiedziałem się, że takowy odbędzie się w „moim” mieście, oczywiście nie mogłem zmarnować takiej okazji. W tej relacji opiszę Wam moje wrażenia z GG League w Olsztynie. Wydarzenie odbywało się 11 i 12 maja na hali Urania. Pierwszego dnia zjawiłem się prosto na rozpoczęcie, po czym przeszedłem do zwiedzania terenu. Oprócz zawodów w CS’a i Fify, było wiele atrakcji. Największą z nich były gry oparte na technologii VR. Miałem okazję zagrać w:

  • Rollercoaster: poprzez fotel imitujący ruchy kolejki, robi duże wrażenie i myślę, że każdemu się podobał,
  • Gra Redbulla – jest stworzona w celu reklamy konkursu lotów organizowanego właśnie przez Redbulla. Polega na tworzeniu latającej maszyny, którą musimy poszybować jak najdalej nad wodą. Gra, jak i konkurs oczywiście tak samo wyglądają (wiadomo, że na żywo to zadanie jest trudniejsze). Dla chętnych sama uroczystość odbywa się 3-4 Sierpnia w Gdyni (Skwer Kościuszki).
  • Beat Saber – gra polegająca na przecinaniu przylatujących bloków mieczami świetlnymi oczywiście na czas i przy akompaniamencie świetnej muzyki. Powiedziałbym, że coś na wzór Osu! Ale z użyciem technologii VR według mnie najlepsza taka gra na evencie.

Prócz tych świetnych gier miałem okazję wziąć udział w zawodach Trackmanii, jak i Ice Towera i nie powiem, źle mi nie poszło. Organizatorzy też udostępnili nam strefę Free To Play z możliwością swobodnego grania w Lola i CS’a. Spędziłem tam parę godzin i mimo niewielu atrakcji świetnie się bawiłem. W zawodach CS’a wygrał Winstrike Team, więc serdecznie gratuluję i życzę powodzenia podczas zawodów w Poznaniu. Dziękuję wielu osobom towarzyszącym mi podczas eventu za uprzyjemnienie czasu. Do zobaczenia na kolejnych takich wydarzeniach!


2 komentarze do “GG League w Olsztynie

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: