Counter Strike Global OffensiveE-SportNewsy

Prime4Team potrzebuje Cię!

Jako patroni medialni czeskich lwów – drużyny Prime4Team – zostaliśmy poproszeni o przekazanie Wam, iż organizacja poszukuje managera zespołu. Jeżeli jesteście zainteresowani, prosimy o kontaktowanie się z nimi poprzez fanpage na Facebooku.

Cześć! Poszukujemy Managera chętnego do współpracy w Czeskiej organizacji eSportowej Prime4Team, który zna się na rzeczy 🙂 Jakie byłyby jego zadania? Na pewno pozyskiwanie nowych zawodników do dywizji, kontaktowanie się z nimi oraz wiele innych. Co oferujemy? Prywatny kanał na naszym TeamSpeaku, dobrą atmosferę, oraz wynagrodzenie pieniężne (w przyszłości), gdy jego praca spełni nasze oczekiwania oraz wiele innych przywilejów.

Z naszej strony dodamy, że jest to dobra organizacja, nie mamy zastrzeżeń do współpracy z nią, więc szczerze zachęcamy do skorzystania z ich oferty.

MSDeliQuent

Oldskulowy gracz z branżą związany od Pegasusa, czyli od 1995. Grający nie tylko na poczciwym blaszaku ale również na konsolach, głównie ze stajni Sony. Pasjonat militariów, strzelectwa sportowego jak i oczywiście gier 🙂 Twitch: MSDeliQuent

Więcej !

Obserwuj Mnie:
FacebookSteamInstagramTwitterYouTube

MSDeliQuent

Oldskulowy gracz z branżą związany od Pegasusa, czyli od 1995. Grający nie tylko na poczciwym blaszaku ale również na konsolach, głównie ze stajni Sony. Pasjonat militariów, strzelectwa sportowego jak i oczywiście gier :) Twitch: MSDeliQuent

%d bloggers like this: