Freeman: Guerilla WarfareGryPC

Nowa jakość we Freeman: GW

Niedawno na głównej stronie devteamu KK Game Studio pojawił się wpis z planami na rozwój ich sztandarowego projektu jakim jest Freeman: Guerilla Warfare. Dziś dowiadujemy się nad czym konkretnie w tym momencie ekipa pracuje.

Broń

Devteam obecnie pracuje nad wyglądem oraz sposobem celowania by dostarczyć nam jak najlepszych wrażeń płynących z gry. Wymienili większość modeli na ich wersje HD oraz zadbali o unikalność każdej z broni (odrzut,  prędkość pocisku oraz płomień wylotowy). Pracowali też nad dźwiękiem, by każda broń miała swój unikalny charakter, a strzały miały odpowiedni pogłos w zależności od dystansu pomiędzy nami a strzelcem. Dopracowane zostały również optyczne przyrządy celownicze, a ich ilość została znacząco powiększona.

AI

Sztuczna inteligencja została ulepszona pod wieloma aspektami. Od teraz jednostki będą lepiej się ukrywać oraz poruszać się do przodu ze znacznie większą rozwagą. Będą mogły też wykorzystywać zaawansowane taktyki, takie jak flankowanie. Modyfikacjom poddane zostały również oddziały. Jednym z przykładów jest tutaj oddział snajperów, który od teraz będzie posiadał tylko 2 ludzi, ale jednocześnie ich możliwości długodystansowe zostaną znacząco zwiększone.

Teren

Tekstury terenu zostały znacząco ulepszone (lepsza trawa, żywsze kolory zakrawające o fotorealizm, itp.), natomiast jego zróżnicowanie pozwoli na wdrażanie zupełnie nowych taktyk, co powinno uczynić rozgrywkę odświeżoną i bardziej dynamiczną.

Grafika

W poprzednich punktach już wspominaliśmy o podniesieniu standardu graficznego niektórych aspektów gry, lecz teraz dorzucimy do tego jeszcze efekty globalne czyli nowe oświetlenie (mapa, światło ambientowe, wolumetryczne) oraz skybox okraszony popularnym ostatnio HDR-em.

Postacie

Przemianę przeszły również modele postaci by wyglądały lepiej, a ich optymalizacja uległa poprawie.

UI

Poprawiono również interfejs użytkownika by był bardziej przejrzysty i przyjaźniejszy użytkownikowi (red. – devteam chyba wybrał to zdjęcie by przyciągnąć większą uwagę :D)

Źródło: www.freeman-game.com

MSDeliQuent

Oldskulowy gracz z branżą związany od Pegasusa, czyli od 1995. Grający nie tylko na poczciwym blaszaku ale również na konsolach, głównie ze stajni Sony. Pasjonat militariów, strzelectwa sportowego jak i oczywiście gier 🙂 Twitch: MSDeliQuent

Więcej !

Obserwuj Mnie:
FacebookSteamInstagramTwitterYouTube

MSDeliQuent

Oldskulowy gracz z branżą związany od Pegasusa, czyli od 1995. Grający nie tylko na poczciwym blaszaku ale również na konsolach, głównie ze stajni Sony. Pasjonat militariów, strzelectwa sportowego jak i oczywiście gier :) Twitch: MSDeliQuent

%d bloggers like this: