GryPCWorld War 3Zapowiedzi

Nadbiegające update’y WW3- The Farm 51 nie próżnuje

Polskie studio gier The Farm 51 przez ostatnie lata wypuściło wiele ciekawych tytułów. Jednym z nich jest World War 3, o którym już pisaliśmy wcześniej. Jest to FPS o tematyce trzeciej wojny światowej, co mówi sam tytuł, który wciąż jest we wczesnej becie. Autorów można pochwalić za wspaniałe podejście do graczy, ponieważ jak mało kto starają się polerować produkcję według próśb graczy. Aby jeszcze dodatkowo ich zaciekawić, studio wypuściło tzw. Roadmap. Plan aktualizacji na najbliższe miesiące. Niedawno otrzymaliśmy patch 0.2, który wprowadził kilka ciekawych zmian i poprawek; tryb deathmatch, tryb dnia i nocy dla warszawskiej mapy (dostępne jest tylko centrum handlowe), nowy pojazd opancerzony, polska broń „Grot”, stroje dla rosyjskiej partyzantki, kilka elementów kosmetycznych dla naszej postaci, automatyczne ustawianie języka gry, poprawki audio oraz animacji postaci oraz broni.

Zaproponowane aktualizacje ciągną się do wersji 0.6, co daje nam aż 4 zaplanowane aktualizacje, które rzekomo pojawią się jeszcze do końca jesieni tego roku.

Podczas nadchodzących updateów, dodane i zmienione zostaną rzeczy podobne do ostatniej aktualizacji. Nowości jest naprawdę wiele, dlatego nie będę każdej po kolei wypisywał, lecz jedynie streszczę, jaki content zostanie wprowadzone. Zobaczymy nowe mapy, tryby gry, pojazdy latające jak i jeżdżące, w tym czołgi, nowe bronie, ubiory, elementy kosmetyczne naszej postaci, mundury, poprawki audio oraz nowe nagrania żargonu wojskowego, poprawka animacji w postaci sesji motion-capture oraz wsparcie nowych języków (polski, niemiecki, rosyjski, japoński, chiński, francuski, podawane w kolejności wypuszczanych updateów).  Jak widać zmiany nie pojawią się wyłącznie w jednym dziale, lecz w wielu, co sugeruje, że producent bardzo stara się zmaksymalizować przyjemność z gry, co my gracze bardzo lubimy i doceniamy.

Link z Roadmapem: https://worldwar3.com/en/development-roadmap/

%d bloggers like this: