NewsyPokemon Go

Aktualizacja Pokemon Go do wersji 0.117.2!!!

Cześć! Nazywam się Norbert a na blogu mam nick Quartozane. Dotychczas recenzowałem gry, ale od dziś również będę pisał na temat Pokemon Go. Wątpię, że ktoś gry nie kojarzy a tym bardziej, że ktoś nie miał okazji zagrać lub zobaczyć, jak ktoś gra. Głównie postaram się pisać na temat aktualizacji w grze, które pojawiają się coraz częściej, ale również od czasu do czasu napiszę poradnik na temat gry. W tym wpisie chciałbym dokładnie opisać nową aktualizację do gry, która wyszła wczoraj oraz wymienić nowe shiny w grze. Aktualna wersja gry to 0.117.2, co zmienia? O tym dowiecie się w tym wpisie. Największą zmianą, która od razu rzuca się w oczy jest naprawienie bug’a z dziwnie zachowującą się kamerą przy spotkaniu pokemona. Niby bug do przeżycia, ale jak wiele osób zauważyło, pomijał animacje shiny, co w przypadku, np. Sunkerna było dużym minusem. Sama aktualizacja nie wprowadziła wiele zmian, ale rozprawiła się z paroma dużymi błędami, a mianowicie:

– Dziwnie zachowująca się kamera podczas wejścia w łapanie pokemona,
– Na medalach nie są wyświetlane czarne pola pikseli.

Niestety, dalej nie wiadomo kiedy Niantic zajmie się błędem z nabijaniem tygodnia stopów w 6 queście do Celebi. Narazie większości osób, które go nie mają, radzę nie bawić się w tym zadaniu strefą czasową, bo możecie zdobyć 1 dzień wcześniej Celebi, ale ryzykując cofnięcie zadania o 6 dni.

Nową funkcją w grze są Kody QR. Szczerze, nie spodziewałem się tego, że to wprowadzą. Jest to znaczne ułatwienie przy dodawaniu do znajomych. Od teraz nie musimy przepisywać 12-cyfrowego kodu, tylko starczy kamerą najechać na kod QR wyświetlony w telefonie znajomego i już. Łatwe nie sądzicie?

 

Pisałem na wstępie o Shiny, więc od wieczora 1 września (wczoraj), w grze pojawił się Shiny Growlithe. Wiem, że większość z Was uzna zdobycie go za niemożliwe, gdyż rzadko mamy szansę go spotkać. To prawda, ale Niantic wychodzi nam z pomocą dając nowe questy (tabelka zamieszczona niżej), w tym z ciekawszych quest na nowy wzór Spindy, tym razem symbolizujący cyfrę 3 ( z 8 w kodzie gry aktualnie są dostępne tylko 2, co miesiąc pojawia się nowa forma) . Przypuszczam, że z Growlithem będzie podobnie, jak z chociażby Snunbulem, czyli Niantic zrobi event z nim na czele. Są to tylko moje spekulacje i nie mogę zapewnić, że dużo mają wspólnego z prawdą. Na tę chwilę tyle z nowości, kolejny event po Moltres Day będzie nam znany już 10 Września, ma być podsumowaniem 3 wakacyjnych, zagranicznych eventów. Owocnych Shiny łowów i Udanego Moltres Day.  Trzymajcie się! Cześć!

 

4 komentarze do “Aktualizacja Pokemon Go do wersji 0.117.2!!!

  • Jej nareszcie o Pokemon Go ^^ Recenzja jak zawsze genialna nie ma sie do czego przyczepic

  • Mega fajny ten nowy format recenzji! Jako fanka Pokemon GO, podoba mi sie to, ze zaczales recenzowac tez te wlasnie gre. Krotko i na temat, czyli cos co jest duzym plusem. Oby jak najwiecej takich recenzji, ktore sa jednoczesnie dawka swiezych informacji. Pozdrawiam

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: