NewsyPokemon Go

Sturdust Event w Pokemon Go?

Cześć! Kilkanaście minut temu rozpoczął się kolejny Event w Pokemon Go, który jest powiązany z Safari Zone w Japonii. Dzięki graczom tam grającym, dla nas zostało odblokowane specjalne wydarzenie, o którym postaram się opowiedzieć. Jest to Stardust Event, a on ze sobą przynosi nam następujące bonusy:

– 3 razy większy Stardust za łapanie Pokemonów,
– 1 godzinny star piece,
– 2 razy większy Stardust za wykluwanie jajek,
– 3000 dusta za każdy raid.

Najciekawszym bonusem jest dust za raid. Nie ważne ilo gwiazdkowy jest raid, i tak dostaniemy tyle samo pyłu. Dla nowych graczy chcę przypomnieć, że dust możemy zdobyć poprzez: karmienie pokemonów na gymie, wykluwanie jajek, łapanie pokemonów, za 7 day streak za łapanie, boost pogodowy, wykonanie raidu, Starpiece. Mimo tego i tak Event obejmuje tylko czynności wymienione myślnikami. Resztę możemy dobrze wykorzystać, ale tylko przy użyciu Starpiece. Na szczęście, to wydarzenie koliduje z Moltres Day, dzięki czemu możemy ubierać całkiem pokaźne sumy Stardusta. Doradzam Wam użyć Starpiece przy łapaniu Moltresów, bo naprawdę warto. To chyba koniec wpisu, gdyż wymieniłem wszystkie ważne informacje dotyczące aktualnego eventu. Trzymajcie się, Cześć!

2 komentarze do “Sturdust Event w Pokemon Go?

  • Fajne, krótko, zwięźle i na temat. Nie gram w Pokemon Go, więc większość pojęć jest dla mnie nie znana. Wniosek jest taki, że wypadałoby nadrobić zaległości.

  • niezle, wrzucone zaraz po aktualizacji… szybki jestes ^^

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: