FIFA

Recenzja karty SIF Icardiego. FIFA 18 Ultimate Team

Siema, chciał bym zaprezentować Wam serie wpisów na blogu, w której zobaczycie recenzje i moje opinie o kartach mniej popularnych lecz wartych uwagi w grze FIFA 18. Na pierwszy ogień leci karta SIF Icardiego oceniona na 88.

    Grałem nim przez ostatni tydzień i jak na razie wywołała na mnie pozytywne wrażenie. Na pierwszy rzut oka widać bardzo wysoko ocenione strzały i tak jak mówią nam statystyki na karcie strzały Icardiego w grze są na prawdę  świetne. Posiada on 95 wykończenia co pozwala mu na dobre i celne strzały z ostrych kątów często zakończone bramką. Niestety nie umie on dobrze uderzyć finezyjnie.

Przechodząc dalej do tempa, które na karcie ocenione jest na 82 w grze wydaje się być bardzo podobne jeśli biegnie on z piłką, bez piłki i przy dobrych wytycznych bardzo dobrze wystawia się za plecy obrońców do podań prostopadłych które w większości przypadków kończą się bramką dzięki jego świetnie ocenionego wykończeniu. To tempo jednak może przeszkodzić trochę przy dłużysz rajdach z piłką, ponieważ wielu obrońców jest w stanie go dogonić, a 3 gwiazdki sztuczek nie ułatwiają ich ominięcia.

Kolejną dobrze ocenioną statystyką jest drybling. Icardi bardzo dobrze trzyma przy nodze piłkę co utrudnia jej odbiór i jednocześnie ułatwia sfaulowanie go.  O jego dryblingu nie mam nic więcej do powiedzenia, jest on po prostu dobry.

Teraz przyszedł na ostatnią statystykę przydatną na pozycji napastnika czyli fizyczność. Na karcie jest ona oceniona tylko na 77 lecz w grze dzięki jego sylwetce jest go dość trudno przepchnąć. Spośród wszystkich ocen zaliczanych do fizyczności wyróżnia się skoczność oceniona aż na 99 co w połączeniu z jego świetnym wykończeniem i wzrostem jest idealnym warunkiem do strzelania bramek głową. Grając nim zauważyłem, że właśnie główki oraz wykończenie wyróżniają się u niego najbardziej.

Podania Icardiego nie są zbyt wybitne, ale raczej to nie przeszkadza zwracając uwagę na to, że jest to napastnik. Umie posyłać dobre piłki na krótką odległość. Ma już niestety problem z długimi podaniami, lecz jak już wspomniałem jest to napastnik i długie podania nie będą nam z byt często potrzebne u niego.

Przyszedł czas na obronę ocenioną na 31, nad tym nie będę się zbytnio rozwodził w tym aspekcie gry niczym się nie wyróżnia i jest jak każdy napastnik.

Także podsumowując wszystko co tu napisałem karta SIF Icardiego ma świetne wykończenie oraz główki. Te 2 rzeczy u niego są według mnie najlepsze. Tempo, podania oraz drybling nie wyróżniają się aż tak bardzo jak strzały i główki, lecz są nie można na nie narzekać, bo są dobre. Grałem jego kartą w formacji 4-1-2-1-2(2) razem z Cristiano w wersji SBC oraz Martialem 83 za nimi na pozycji śpo. W tym trio wszystko się idealnie uzupełniało, wolniejszy Icardi ze świetnymi strzałami obsługiwany idealnymi piłkami od cristiano i martiala, którzy w razie problemów Icardiego szybko wystawiali się do krótkich podań i uciekali z piłką blisko skraju pola karnego rywala. Na sam koniec chciał bym jeszcze pokazać cały skład, w którym go umieściłem oraz własną taktyke. Skład oczywiście pokazuje jak wyglądał w grze.

F4mouS

Więcej !

Obserwuj Mnie:
FacebookSteamInstagramYouTube

%d bloggers like this: