Counter Strike Global OffensiveFIFALeague of Legendsultraliga

BŁYSK | Esportowe Newsy | 24 marca 2020

Avez Gaming zakończyło współpracę z zawodnikami reprezentujacymi ich barwy w trzecim sezonie Ultraligi. Drużyna zakończyła tegoroczne zmagania na 6 miejscu w fazie zasadniczej oraz na 5-6 pozycji po fazie play off przegrywając 0:3 z Devils One.

Panosząca się po świecie pandemia koronawirusa zmusił przedstawicieli Valve oraz ESL do przeniesienia najbliższego majora. Data ESL One Rio 2020 została przesunięta na listopad. Będzie to pierwsza a zarazem ostatnia impreza rangi major w tym roku. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w artykule r0gattego LINK.

Niestety gorszy los spotkała tegoroczna edycja Copenhagen Games 2020. Decyzja została podjęta ze względu na restrykcje duńskich władź o zakazaniu organizacji zgromadzeń, które są liczniejsze niż 10 osób do 13 kwietnia, czyli 4 dni później od planowego startu turnieju.

Mad Lions za silne dla Karola „rallena” Rodowicza. Drużyna Polaka zakończyła zmagania pierwszej fazy Flashpointa po porażce 0:2 Duńczykami. c0ntact Gaming przystąpi do kolejnej części turnieju z 30 punktami na swoim koncie. Przypomnijmy, 8 zespołów z największą ilością punktów awansują do play-offów.

Skade deklasuje Pompa Team. Rywalizacja zwyciezców w grupie B, okazała się jedno stronnym pojedynkiem pod dyktando bułgarów, którzy dzięki zwyciestwie 2:0 awansowali do fazy play off SECTOR: MOSTBET Season 2. Jedyną opcją Polaków na przejście do kolejnego etapu jest pokonanie HellRaisers.

Polska nie zakwalifikowała się do głównego turnieju eEuro 2020. Czteroosobowej reprezentacji w składzie Michał „Misiek_LFC” Petrus, Jan „Jancio” Wójcik, Kasjan „Kasy” Bojarowski i Bartłomiej „Ronbalto” Bałdyś nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu turnieju. Polacy zakończyli zmagania u z bilansem 3 zwycięstw – jednego remisu oraz 4 porażek plasując się na 4 miejscu za kolejno Izraelem, Austrią oraz Rosją wyprzedzając tylko Islandię.

%d bloggers like this: