Comic ConEventyGryNieskategoryzowanyNintendo SwitchPCRecenzje

Mech rage 1,5 roku po Comic Conie! Zmiana na lepsze?

Na Comic Conie w październiku 2018r. miałem okazję przeprowadzić swój pierwszy wywiad w życiu, który oczywiście jest na blogu. Po rozmowie z programistą znałem cel gry Mech Rage, jak i jej przyszłość. Zdradzono mi, że trafi na Nintendo Switch, a z Xbox, czy PS jednak nie wiadomo. Jako, że posiadam Switcha strasznie się ucieszyłem, widząc tą grę za 4 zł w promocji w Nintendo Store. Od razu kupiłem i chcę Wam odpowiedzieć na to, jak gra wygląda po ostatnim roku i przede wszystkim, czy warto ją kupić?

Recenzję gry już kiedyś napisałem, więc w tym wpisie podzielę się opinią z dłuższej rozgrywki. Przede wszystkim, jest to gra 2D pozwalająca nam na poruszanie się robotem i pokonywaniu hord przeciwników. Gra jest podzielona na poziomy, które raz łatwiej raz trudniej przechodzimy. Nasza rola skupia się na pokonywaniu masy dronów. 

Fabuła raczej nie ma tu dużego znaczenia. Niby jest, ale jednak nie wciąga i nie odgrywa roli w rozgrywce. Sama gra jest przyjemna na podróże, a poziomy są zróżnicowane i zrobiła na mnie o wiele lepsze wrażenie, niż na Comic Conie. Poziomów jest masa, a ja w grze za 4 zł spędziłem dobrych parę godzin mając ją zaledwie parę dni i wiem, że to nie koniec grania w nią.

%d bloggers like this: