Gra a ergonomiczność. Czy można znaleźć konsensus? Recenzja myszki DM2 Supreme.

Tak jak pisałem, mam dla Was teraz recenzję Myszki DreamMachines DM2 Supreme. Jest to następca myszki DM2. Wiele osób pracujących w biurach potrzebuje myszek ergonomicznych, takich, które nie będą obciążały nadgarstka, czy palca. A czy można to osiągnąć w myszce dla graczy? Tak! Serdecznie zapraszam do recenzji.

Myszka wyprofilowana, z miejscem na każdy palec. Kciuk po lewej stronie, wskazujący na lewym przycisku, środkowy na prawym, serdeczny na wyprofilowanym plastiku a mały po prawej stronie. Palce odpoczywają a nadgarstek może być położony na podkładce bez żadnego problemu. A jak to wygląda grając w gry? Nie przeszkadza to w żadnym ruchu? Nie, grałem czasem DM1 S2, a czasem tą. Dla mnie nie ma żadnych przeszkód. Co prawda, wolałem DM1 S2 niż DM2 Supreme. Jednak jest to kwestia gustu.

Granie tą myszką to czysta przyjemność, palce się nie męczą, są na swoich pozycjach, a po skończonej grze ręka nie jest zmęczona. Precyzja jak przy DM1 S2….. No nie oszukujmy się, to są prawie te same myszki, ale w innych obudowach. DM2 Supreme Jedynie różni się sensorem a jest to: PMW3389. Wytrzymałość przycisków (HUANO) na poziomie 20 milionów. Myszka jest cięższa od DM1 S2 o 9 Gram. Dodatkowo ma dwa przyciski do zmiany DPI, jeden powoduje zwiększenie DPI, a drugi zmniejszenie. Domyślne wartości to: 400, 800, 1600, 2400, 4800, 16000.  Podświetlane logo, scroll oraz przyciski boczne świetnie się ze sobą komponują. Podobnie jak w DM1 również mamy do czynienia z tym samym przewodem. 1.8metra starczy bez problemu na podłączenie jej do komputera stojącego na podłodze.

Bez problemu użyjemy tej myszki na co dzień, do przeglądania Facebooka, oglądania filmów na YouTube, czy układania pasjansa w pracy. Po pracy możemy zająć się graniem w naszą ulubioną grę. Zostałem osobiście zapewniony, że wkrótce pojawi się oprogramowanie do tej myszki. Jak zapewne wiecie, w tym momencie wszystko się przedłuża. Oceniam myszkę na 9/10 to moja subiektywna opinia. Używałem kiedyś myszki z podobną ergonomią, niezbyt wygodnie mi się grało na niej. Cena 159zł za inny sensor. Mi się podoba pod względem gry, ale nie pod względem trzymania w ręce. Przekonajcie się sami kupując ją!

Specyfikacja dla tych, co lubią cyferki: 

SensorOptyczny Pixart PMW 3389
Rozdzielczość12000 dpi
Liczba przycisków7
InterfejsUSB pozłacane
Długość przewodu1,8 m sznurówka
Dodatkowe informacjeGumowana powierzchnia
Teflonowe ślizgacze
Kabel w oplocie
Przełączniki Huano
1000 Hz Ultrapolling
6 trybów DPI
Regulacja rozdzielczości DPI
Sensor optyczny Pixart PMW 3389
Dołączone akcesoriaDodatkowy zestaw ślizgaczy
Lewy i prawy przyciskHuano 20.000.000 kliknięć
Przyciski boczne3.000.000 kliknięć
Prędkość maksymalna7.0 m/s
Polling Rate1000Hz
Fabryczne DPI400, 800, 1600, 2400, 4800, 12000

ProGamesTV

Mam 18 lat. Zajmuję się informatyką (tworzeniem stron). Nagrywam filmy na youtube oraz streamuje.

Więcej !

Obserwuj Mnie:
WWWFacebookSteamInstagramTwitterYouTube

%d bloggers like this: