GryRecenzje

Polska gra fenomenem w świecie gier! Recenzja Drug Dealer Simulator.

TEKST NIE JEST PRZEZNACZONY DLA OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA!

Wielu z was zastanawiało się jak to jest być dilerem narkotyków… Teraz możecie to przeżyć na własnej skórze! Gra polskich twórców, czyli Byterunners Game Studio oraz Movie Games osiągnęła bardzo dobre wyniki sprzedaży i bardzo wysokie oceny na różnych branżowych blogach. Nasi rodacy osiągnęli bardzo duży sukces. Co prawda gra nie jest jeszcze w 100% dokończona, ale twórcy wydają coraz to nowe patche.

Gra sama w sobie jest naprawdę świetna. Po uruchomieniu gry pokazuje nam się przejrzyste menu gry:

Po kliknięciu „nowa gra” zaczynamy rozgrywkę. Wstajemy z łóżka, spotykamy się z Eddiem i zaczyna się nasza przygoda ze światem narkotyków.

Jak każdy nowoczesny diler sprzedajemy nasze produkty online. Klient składa zamówienie a my udajemy się do niego z produktem.  Otrzymujemy zapłatę i możemy zamawiać kolejne narkotyki. Należy pamiętać, że musimy zapłacić naszemu kontaktowi za to, co nam załatwił.

Po lewej stronie widzimy klientów oraz dilerów (każdy zadowolony klient może stać się dilerem). Dilerowi dostarczamy produkty i po jakimś czasie uzyskujemy pieniądze za sprzedaż. W zależności od levelu możemy mieć więcej rodzajów narkotyków, czy odblokować Strefę B Getta.

To jest nasza stacja robocza, gdzie przygotowujemy zamówione paczki na odpowiednie ilości dla klientów. Na stacji benzynowej możemy kupić różnego typu lekarstwa, czy nawet sól, przez co możemy zmieszać to z innym narkotykiem. Klientowi nie sprzedawajcie zmieszanych narkotyków, bo nie wrócą do Was! Najlepiej sprzedawać je dilerom, bo dilerzy zawsze wracają.

Więcej informacji dostaniecie w formie wideo, bo niedługo mam w planach nagrać z tego mały let’s play! Trzymajcie się i nie dajcie się złapać policji! Od 21 do 7 rano jest godzina policyjna!!!

ProGamesTV

Mam 18 lat. Zajmuję się informatyką (tworzeniem stron). Nagrywam filmy na youtube oraz streamuje.

Więcej !

Obserwuj Mnie:
WWWFacebookSteamInstagramTwitterYouTube

ProGamesTV

Mam 18 lat. Zajmuję się informatyką (tworzeniem stron). Nagrywam filmy na youtube oraz streamuje.

%d bloggers like this: