GryNintendo SwitchRecenzje

Odświeżone na switcha – Wiedźmin 3

Z tej strony Quartozane. Jak wiecie, niedawno moją konsolę zamieniłem na Nintendo Switch. W związku z tym uznałem, że fajnie by było stworzyć nową sekcję wpisów na blogu. Będzie nią „Odświeżone na Switcha”. W niej będę pisać krótką ocenę gry, która została przeniesiona na Switcha z innych platform. Nie będzie to pełnoprawna recenzja, ale krótka informacja jak gra radzi sobie na Switchu, ile kosztuje i czy warto ją kupić. Pierwsza gra, którą się zajmę jest tytuł dość kontrowersyjny, jeśli chodzi o jego wersję na Nintendo Switch, czyli Wiedźmin 3.

W cenie 229 zł dostajemy Wiedźmina 3 kompletną edycję, czyli pełną grę z dodatkami do niej. Nintendo Switch, oczywiście ma swoje ograniczenia, więc wyjście tak dobrze wyglądającej gry wzbudziło wiele kontrowersji wśród fanów gry. Jedni mówili, że to dobry pomysł inni, że gorszy.  Powiem szczerze, grafika nie jest zła, ale w porównaniu do wersji chociażby na Xbox One, czy też PS4 jest średnia. Najbardziej można zauważyć dorysowywanie, czyli postacie pojawiają się im bliżej ich jesteśmy i jest to bardzo widoczne. Sama grafika jest płynna, dopóki nie dzieje się za dużo na ekranie, bo wtedy automatycznie widzimy spadek animacji i to też nie jest za miły widok. 

Wymieniłem takie najbardziej rażące wady. Sama gra bardziej polega na przyjemności z grania w taką grę np. w pociągu. Grafika nie jest dobra, ale da się ją przeboleć, tylko czy na pewno warto zapłacić za nią 229 zł? Według mnie stanowczo nie. 

Jeden komentarz do “Odświeżone na switcha – Wiedźmin 3

  • jak zwykle super sie czyta wpisy od najlepszego recenzenta ❤️

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: