Minecraft

NOWE POJAZDY W MINECRAFT! | MrCrayfish’s Vehicle

Prezentacja modyfikacji w formie video

Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że minecraft posiada naprawdę rozległy świat. Gorzej jest z możliwością wędrowania po tym świecie, które zajmuję zdecydowanie za dużo czasu. Od praktycznie zawsze możemy jeździć na świni, płynąć łódką lub jechać wagonikiem. Nowsze wersje minecrafta starają się rozwiązać ten problem dodając konie czy pierwszy latający środek transportu elytre.

17 unikalnych pojazdów

Mod dodaje nam ok. dwadzieścia nowych pojazdów. Zaczynając od rowerku dla dzieci poprzez jednoślady czy różne rodzaje aut i idąc dalej w stronę samolotu czy łodzi. Większość z nich posiada również odwzorowaną potrzebę tankowania, które nie jest tak tanie jak to mogłoby się wydawać. Potrzebujemy bowiem enderperły, blaze rody oraz glowstone, aby wykonać paliwo. Jednakże to jest odpowiednia cena za możliwość korzystania z najszybszego środka transportu w minecrafcie.

Użyteczne przyczepy

Dodatkiem do pojazdów jest możliwość przyczepienia do nich kilku przyczep o różnym zastosowaniu. Według mnie dwie najciekawsze pozwalają na sadzenie oraz nawożenie naszych farm.

Możliwość Tuningu

Autor modyfikacji zadbał również o bardzo ważny szczegół dla fanów motoryzacji jakim jest tuning. Chodź na tą chwilę możemy tylko zmienić kolor pojazdu, jego silnik lub koła w moim odczuciu to i tak naprawdę bardzo dużo.

Prosty Crafting

Na nasze szczęście w celu stworzenia pojazdu nie musimy trudzić się w szukaniu skomplikowanych craftingów. Wystarczy, że zbierzemy odpowiednią ilość materiałów i skorzystamy z workstation, gdzie stworzymy wszystkie możliwe pojazdy.

Dobra zabawa murowana

Sprawdźcie sami modyfikację, bo naprawdę warto. Link do pobrania znajdziecie w opisie, a ja chciałbym się pożegnać i zaprosić na kolny filmik gdzie dokładnie wytłumaczę pokażę wszystkie craftingi oraz całą mechanikę modyfikacji. Trzymajcie się i słyszymy się niedługo!

Link do pobrania modyfikacji oraz instrukcję znajdziecie poniżej. Życzę miłego grania i tworzenia wyścigów.

  1. Pobierz. zainstaluj FORGE oraz uruchom minecrafta.
  2. Pobierz Vehicle Mod oraz Obfuscate z tej strony KLIK
  3. Wciśnij kombinację klawiszy Windows + R i przejdź do folderu appdata
  4. Znajdź folder z plikami minecrafta (domyślnie .minecraft)
  5. Wklej modyfikacje do folderu mods
    1. Jeśli nie masz takiego folderu upewnij się czy Forge jest zainstalowany
  6. Ciesz się grą!
%d bloggers like this: