GryNintendo SwitchPCPlayStationRecenzjeXbox

5 najlepszych gier na czas epidemii

Ze względu na panującą w Polsce epidemię Koronawirusa jesteśmy zmuszeni do nieopuszczania domu przez dłuższy czas dla własnego bezpieczeństwa. Przez ten czas możemy porobić wiele rzeczy, ale również wrócić do gier, które czekały tylko, aż znajdziemy chwile więcej czasu by się nimi zająć.  Z myślą o tym przygotowałem listę top 5 gier na kwarantannę – oczywiście lista tworzona według mojej opinii i skupiająca się na grach z konsoli Xbox One.

5. Need For Speed Heat

Najlepszą samochodówką na przełomie 2019 i 2020 roku bez wątpienia jest Need For Speed Heat. Chodzi głównie o powrót do korzeni, na który czekało wielu fanów serii. Możemy wybrać czy chcemy brać udział w wyścigach nocą lub dniem. W samym salonie samochodowym mamy naprawdę duży wybór i na pewno będziecie mieli w czym wybierać!

4. Jump Force

Tą grę znacie ze wcześniejszej recenzji oraz niejednych moich rankingów. Jest to jedna z niewielu produkcji, z którą spędziłem około 200 godzin. Gra skupia się na połączeniu wielu anime w jedną porządną bijatykę. Do wyboru mamy bardzo dużą liczbę postaci kojarzonych z różnych produkcji anime. Fabuła jest dość przeciętna, więc sama mechanika rozgrywki jest tym, za co można cenić tą grę. Mamy możliwość toczenia pojedynków online co podczas epidemii jest idealnym rozwiązaniem na nude.

3. Tekken 7

Kolejna bijatyka w rankingu, czemu? Takie gry mnie kręcą najbardziej i myślę, że na koronaferie są idealne. Samej gry nie będzie trzeba nikomu przedstawiać, bo jest to najpopularniejsza bijatyka jaka tylko istnieje i zresztą najlepsza. Jeśli macie dużo czasu podczas przerwy ta gra jest na pewno dla Was. Uczenie się wielu kombinacji ataków jest czasochłonne, ale gwarantuje Wam, że przyjemne.

2. Dragon Ball Z Kakarot

Jest to najnowsza gra osadzona w uniwersum anime i zarazem kolejna z cyklu adaptacji Dragon Balla. Pierwszy raz mamy okazję grać w grę RPG z tej serii. Gra polega głównie na pojedynkowaniu się z przeciwnikami znanymi z anime, ale też na eksplorowaniu dość dużego otwartego świata. Bez wątpienia mogę tą grę nazwać najlepszą grą Dragon Balla, jaka powstała. Recenzja z gry oczywiście jest na blogu.

1. Star Wars Jedi Fallen Order

Tej gry nie trzeba nikomu przedstawiać. Najnowsza część gry osadzonej w świecie Star Warsów, tym razem stawiająca głównie na rozgrywkę w trybie single player. Dokładnie gra opisana została w ostatnim wpisie naszego nowego kolegi z bloga. Wyszła mu świetnie więc zachęcam do czytania!

To lista 5 najlepszych (według mnie) gier na tą długą przerwę. Mam nadzieję, że jesteście zdrowi i macie dużo wolnego czasu na pogranie, nadrobienie braków w materiałach do szkoły i na wiele rzeczy. Trzymajcie się zdrowo!

%d bloggers like this: