Olsztyn Gaming Area w Galerii Warmińskiej!

Dnia 22, 23, 24 listopada w galerii warmińskiej odbyło się OGA, czyli Olsztyn Gaming Area. Samo wydarzenie polegało na zorganizowaniu zawodów w CS’a oraz strefy free to play. W tej relacji postaram się Wam krótko opisać moje wrażenia związane z tym eventem.

Pierwszym co zauważyłem po wejściu do galerii to świetne zagospodarowanie przestrzeni, jaką organizatorzy mieli do wykorzystania. Podobnie, jak na uranii mieliśmy duży ekran, na którym obserwowaliśmy postępy turnieju, po dwóch jego stronach stanowiska zawodników. Oprócz tego rozstawiona była strefa Free To Play, na której mogliśmy pograć w Tomb Ridera z 2013 roku, czy też jedną z nowszych gier, czyli Control. W tą drugą pozycję grałem dość długo, więc recenzji możecie spodziewać się niedługo.

Oprócz tych dwóch stoisk było jeszcze jedno zorganizowane przez Lotto oczywiście w celu zachęcenia do wzięcia udziału w losowaniu. Dzielna Pani z Panem chodzili przebrani za kule losowania po galerii i oczywiście niżej widzicie zdjęcia z moimi faworytami. Niestety po wielu prośbach nie chcieli byśmy ich podnieśli za nogi do zdjęcia, a bardzo tego chcieliśmy.

Samo wydarzenie było dość małe i bardzo skromne. Fajnie było tam zajść na chwilę ale nie na cały dzień. Wspominając o tym wydarzeniu chciałbym podziękować Żelkowi, czyli kamerzyście, Amelce i Darii. Bez nich to wydarzenie nie byłoby takie samo. Jak widzicie w Olsztynie coraz więcej rzeczy się dzieje i oczywiście czekam na kolejne fajne wydarzenia. Cześć!

%d bloggers like this: