EarthXGryNewsyPC

EarthX Research is consistent – pierwsza duża aktualizacja w grze

EarthX po długiej przerwie w nowościach wraca z pierwszą dużą aktualizacją. Aktualizacja nazywa się „Research is consistent”. Po ponad miesiącu od wyjścia EarthX, we wczesnym dostępie tytuł doczekał się pierwszej dużej aktualizacji. Studio Mesote Games zajęło się wcześniej zapowiadanymi nowościami, ale też uwagami zgłaszanymi przez społeczność gry.

Pierwszą i zarazem najważniejszą zmianą jest całkowite przebudowanie dotychczasowego UI. Jest czytelniejsze i pozwoli na szybsze wprowadzanie nowości do gry. Całkowitej zmianie uległ system eksplozji, który aktualnie zależy od wybranych podczas budowy rakiet modułów. Każda misja po wykonaniu otrzymała podsumowanie w formie raportu. To jest o tyle dobrze, że jak coś mi nie pyknie, wiem, co poszło nie tak.

W tej aktualizacji poznamy też wirtualnego asystenta (oczywiście nie google), który pomoże wprowadzić nowych graczy w EarthX i pomoże stworzyć najlepszą firmę rakietową wszechczasów. 

Aktualizacja 2.0.8 „Don’t underestimate your enemy” – już wkrótce!!!

Szybki rozwój firm z sektora kosmicznego sprawia, że świat ożywa i widzimy więcej biur i fabryk konkurencji. Czyli będziemy mieli taki kosmiczny wyścig z konkurencją, która na pewno nie ułatwi nam zadań. Skala świat będzie powiększona ze względu na konkurencję, a grafika będzie na o wiele wyższym poziomie.

Co jak co, ale tak świetnego newsa się nie spodziewałem i wy zapewne też nie. Gra ciągle się zmienia, a co najważniejsze to zmienia na lepsze.

Jeden komentarz do “EarthX Research is consistent – pierwsza duża aktualizacja w grze

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: