EventyGryNewsyPokemon Go

Fala eventów w Pokemon Go

Cześć jak wiecie Niantic lubi zaskakiwać i oczywiście dał nam całą lawinę eventów w grze. Na Go Feście każdy event dał z siebie wszystko, dzięki czemu odblokowaliśmy dosłownie wszystkie bonusy, jakie mogliśmy dostać. Pierwszym z nich są specjalne questy na Jirachi, oczywiście możemy je robić od 3 dni. Ze względu na wiele pytań, które od Was dostawałem od razu mówię, dziś jestem na 6 poziomie zadań, czyli skończę je równo za tydzień. Jak wiecie, dziś o 22 rozpocznie się event wodnych pokemonów, gwarantuje on nam:

– Częstsze wykluwanie wodnych pokemonów z jajek,

– Większa szansa na spotkanie Magikarpia, Wailmera, Woopera, Wartorle, Poliwhirla i wiele innych wodnych pokemonów,

– Shiny Barboach i Carvanha,

– 2x candy za jajka,

– Pokemony takie, jak: Blastoise, Vaporeon, Lapras będą pojawiać się na raidach,

– W środę od 18 do 19 na raidach legendarnych spotkamy Uxie, Mesprita i Azelfa w zależności od regionu.

Myślałem, że to wszystko, a tu Niantic mnie zaskoczył i zapowiedział co będzie się działo przez pierwsze 3 tygodnie września:

1 Tydzień (2-9 września) – W jajkach 10 km znajdziemy Unowny U, L, T, R, A, Raikou, Entei, Suicune pojawią się na raidach wraz z innymi pokemonami z regionu Johto, możemy spotkać Shiny Sentreta i Gligara.

2 Tydzień (9-16 września) – Regionalne pokemony z 1 generacji czyli Farfetch’d, Kangaskhan, Mr.Mime będą do trafienia w jajkach i uwaga uwaga W WERSJI SHINY. TAK, doczekaliśmy się shiny regionalnych i one będą aż do 23 września, czyli do końca 3-tygodniowego eventu. Wszystkie 4 formy Deoxysa po raz pierwszy pojawią się na zwykłych raidach, czyli trochę słabo, gdyż każda forma jest żałosna. 

3 Tydzień (16-23 września) – UWAGA UWAGA SHINY MEWTWO DOSTĘPNE NA RAIDACH. Poza tym, nowe pokemony z 5 generacji, shiny Klink, Lillipup i Patrat, czyli na wstępie do generacji już można otrzymać shiny.

Tak tyle eventów, a tak mało czasu no nie? Szczerze, Niantic totalnie mnie zaskoczył. Życzę powodzenia w ukończeniu questów i oczywiście w przyszłych eventach!!

Jeden komentarz do “Fala eventów w Pokemon Go

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: