FIFAGryPC

Duże problemy techniczne na serwerach EA

W ostatnim tygodniu firma Electronic Arts miała bardzo duże i częste problemy z łączeniem się na ich serwery. Problemy te głównie dotyczyły gry FIFA 19 i na tym możemy się głównie skupić.

Powiedzmy sobie jeszcze szybko o problemach z innymi grami, najpierw z połączeniem na serwery EA wystąpił na platformie Xbox, ale na całe szczęście ten problem nie trwał długo i było to w środku tygodnia, a nie w weekend.
Następnego dnia problemy występowały przy połączeniu się do gier Battlefield V oraz Madden NFL. Wieczorem tego samego dnia już problemy występowały przy wszystkich najpopularniejszych grach sieciowych od EA.
W sobotę problemy występowały tylko na stronie EA help.
W niedziele wieczorem te problemy przeniosły się już nie tylko na serwery gier EA, ale też na platformę Origin. Przez ponad 5 godzin nie można było połączyć się z serwerami.

Największy problem sprawiło to jednak graczom FIFA 19 z powodu rozgrywanej Ligi Weekendowej.
Piątkowe problemy z serwerami zmusiły EA do przedłużenia czasu na rozgrywanie meczy z godziny 9:00 w poniedziałek do godziny 9:00 we wtorek.
Podobna sytuacja miała zresztą miejsce tydzień temu, ponieważ część graczy miała problem z zakwalifikowaniem się do Ligi Weekendowej.
Przez niedzielne usterki na serwerach, Electronic Arts zdecydowało, że nie będzie przedłużać jeszcze bardziej FUT Champions, ponieważ uniemożliwi im to wyliczenie czwartkowych nagród. EA zdecydowało,że odda wszystkim zakwalifikowanym obecnie graczom 2000 punktów eliminacji.


Mimo wszystko obecnie największym problemem firmy wydaje się nie stabilność ich serwerów, a zbliżający się event EA Play!
Dzisiaj około południa rusza sprzedaż biletów, która też może być ograniczona przez podobne problemy z połączeniem.
Mamy nadzieje, że EA poradzi sobie z problemami z serwerami do następnej Ligi Weekendowej w grze Fifa 19, a co ważniejsze do całego eventu EA Play, który odbędzie się na początku czerwca.
F4mouS

Więcej !

Obserwuj Mnie:
FacebookSteamInstagramYouTube

%d bloggers like this: