GryMobilneNewsyPokemon Go

Event Robaczy, Gengar Day, Cyndaquil na Community i pojawienie się Melatan?! Opis Listopada w Pokemon Go

Cześć! Oczywiście jak wiecie dziś o 21 event Halloween dobiega końca. Łowy udane? U mnie tak, wczoraj udało mi się złapać 2 shiny Drifony. Jak pewnie zauważyliście, Niantic nam nie da odpocząć i parę dni temu każdy dostał komunikat o nowym pokemonie z Paczek. Jest nim Shedinja. Tak, wiem pewnie zastanawiacie się czemu go jeszcze nie było do tej pory w grze. Myślę, że jest to spowodowane dziwnym sposobem ewolucji oraz dziwnych właściwości. Jeśli chodzi o właściwości w grach pokemon miał 1hp ale po rebalansie statystyk będzie miał kilkadziesiąt punktów hp. Tak sobie Niantic poradził z tym problemem, kolejnym jest sposób jego zdobycia. Robiąc ewolucje Nincady otrzymujemy 2 pokemony i Ninjaska i Shedinje. Pewnie jakoś przy okazji wprowadzą jego inne formy, dziwny pomysł, ale myślę, że Niantic wie co robi. UWAGA mimo, że przez zmianę czasu event kończy się o 21 Shedinje możecie odebrać z paczek o 22, niech Was to nie zmyli. Kolejnym newsem jest Gengar Day, który przypada na 3 listopada czyli tą Sobotą. Oczywiście możemy zdobyć Gengara Shiny a jego specjalnym atakiem będzie Lick, który jest aktualnie najlepszym duchowym atakiem, dlatego naprawdę warto go robić. Oczywiście standardowo trwa od 11 do 14. Jeżeli pobawicie się strefami czasowymi jak ja możecie otrzymać 15 darmowych raidpassów więc myślę, że warto. 1 Listopada, czyli dziś wieczorem zaczyna się Event robaczy, a w nim:

– Shiny Caterpie do złapania,
– Shedinja z paczek,
– Shiny Pinsir z okazji eventu w Tajwanie (1-5 Listopad).

Ponownie dostajemy 2 nowe shiny. Poza tym 10 Listopada odbędzie się Community Day na Cyndaquila. Jakoś nie jestem na tyle podjarany, jak był Beldum Day, ale oczywiście będę łapał Cyndaquile i spróbuję porobić Wam jakieś zdjęcia z Shiny na AR+. Typhlosion otrzymuje przy ewolucji w niego atak Blast Burn, czyli ten sam jaki mają Charizardy z Community Day. Wiadomo, że będzie słabszy od Charizarda, ale dzięki temu atakowi będzie ciekawszym i bardziej przydatnym pokemonem. Prawdopodobnie również w Listopadzie Meltan pojawi się w grze, już nie jako Ditto. Jak widzicie jest to prawdopodobnie najbardziej aktywny miesiąc w Pokemon Go. Dużo się dzieje więc Niantic nie pozwala nam się oderwać na chwilę od tej gry. Powodzenia w łowach Shiny!

Jeden komentarz do “Event Robaczy, Gengar Day, Cyndaquil na Community i pojawienie się Melatan?! Opis Listopada w Pokemon Go

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: