NewsyPokemon Go

Halloween nadchodzi w Pokemon Go?

Cześć, jak wiecie dziś kończą się rajdy na Mewtwo, co znaczy, że muszą wejść nowe rajdy. Wiem, że to był temat sporny i wiele osób obstawiało co innego. O dziwo moje spekulacje wygrały, gdyż od 22 zaczyna się event Halloween, a z nim Giratina w formie origin na legendarnych raidach. Nikt się nie spodziewał, że to już dziś, przyznaję, sam się zaskoczyłem. Sam Event trwa do 1 listopada i wprowadza:

-Podwójne cukierki,
– Nowe questy związane z łapaniem duchowych pokemonów,
– Nowe pokemony z 4 geny (oczywiście typu duchowego) w tym Drifloon w wersji shiny oraz Misdreavus,
– Giratina na raidach(do 20 Listopada).

Jak widzicie Niantic stara nam się urozmaicić czas i faktycznie mu się to udaje. Przypominam, że mamy już pokemony duchowe dostępne w wersji shiny, więc też warto je sprawdzać. Parę osób prosiło mnie, bym podsumował Community Day z Belduma. Przez 3 godziny eksplorowałem starówkę Olsztyńską, jak i poboczne parki z Oliwierem, Madzią oraz Oskarem. Złapałem 9 shiny beldumów niestety 10 mi uciekł. Zapytacie jak to możliwe, więc po robieniu zdjęć na AR+ wywaliło mnie z gry, włączyłem ją, a go już nie było. Mimo takiego przykrego wydarzenia niżej pokażę zdjęcia wykonane na Community Day.

W komentarzach możecie się chwalić ile Wy złapaliście! O 22 zaczyna się Event więc bądźcie czujni, by was żaden duch nie opętał! Cześć!

 

 

Jeden komentarz do “Halloween nadchodzi w Pokemon Go?

  • niestety zadnego nie zlapalam ʅ(ツ)ʃ a news super jak zawsze 〜( ̄▽ ̄〜)

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: