Freeman: Guerilla WarfareGryNewsyPC

Do trybu bitewnego trafią pojazdy?

Na devblogu gry Freeman: Guerilla Warfare pojawił się tajemniczy wpis o tytule „HYPE! It’s coming!!!”. Jego jedyną zawartością był gif prezentujący mały opancerzony wóz rozpoznawczy sunący żwawo przez pole bitwy. Poniżej wspomniany wcześniej gif.

Na przedstawionej grafice możemy zobaczyć, że pojazd jest bardzo zwrotny. Na jego wieży nie znajduje się zamontowany zazwyczaj w tego typu pojazdach karabin, ale małokalibrowe działko, ok. 20-35 mm. Sama wieża wygląda jak konstrukcja ściągnięta z czołgów lekkich II WŚ (dobrym przykładem użycia współcześnie takich konstrukcji jest Syria). Zapewne pojazd nie będzie mocno opancerzony i 1-2 celne trafienia z RPG powinny załatwić sprawę. Znaczy to tylko tyle, że wreszcie zrobimy użytek z granatników, a każda armia będzie musiała być wyposażona w przynajmniej 1 kilkuosobowy oddział grenadierów z bronią przeciwpancerną. Ciekawe, czy dostępna w grze imitacja pancerzownicy Barret M103 również będzie powodowała uszkodzenia samochodu?

Twórcy nie zawodzą i nadal bombardują nas nowościami w grze, ciągle ją rozwijając. Miejmy nadzieję, że nigdy nie przestaną tego robić.

Źródło: https://www.freeman-game.com/blog-1/hype-it-s-coming

MSDeliQuent

Oldskulowy gracz z branżą związany od Pegasusa, czyli od 1995. Grający nie tylko na poczciwym blaszaku ale również na konsolach, głównie ze stajni Sony. Pasjonat militariów, strzelectwa sportowego jak i oczywiście gier 🙂 Twitch: MSDeliQuent

Więcej !

Obserwuj Mnie:
FacebookSteamInstagramTwitterYouTube

MSDeliQuent

Oldskulowy gracz z branżą związany od Pegasusa, czyli od 1995. Grający nie tylko na poczciwym blaszaku ale również na konsolach, głównie ze stajni Sony. Pasjonat militariów, strzelectwa sportowego jak i oczywiście gier :) Twitch: MSDeliQuent

%d bloggers like this: