GryRecenzjeXbox

Xbox Game Pass – Czy warto?

Witam, tym razem zajmę się przybliżeniem Wam usługi Xbox Game Pass oraz odpowiem na pytanie czy warto z niej korzystać?
Czym jest Xbox Game Pass?
Jest to usługa, w której Microsoft oferuje nam ponad 100 tytułów, które możemy pobrać oraz przejść. Jedynym ograniczeniem z jakim się spotkamy jest czas. Co to oznacza? Polega to na tym, że kupujemy usługę (przykładowo na miesiąc) i przez ten wybrany czas, pobrane gry będą należeć do nas. Możecie myśleć, że te 100 gier to zapewne takie, mało znane. Z tym się jednak nie zgodzę. Przejrzałem dokładnie listę gier i muszę przyznać, że jest tam wiele ciekawych produkcji wartych zobaczenia i przejścia. Jednymi z nich są: Halo5, Halo Wars 2, Gears of War 4, Dirt Really, oraz wiele innych ciekawych produkcji. Zapomniałbym wspomnieć, również o tym, że na liście jest mnóstwo tytułów ze starej generacji konsol, czyli jeszcze z Xbox 360. Wiele graczy może na to narzekać, lecz znalazłyby się też osoby, które darzą te gry sentymentem i z radością wrócą do nich.
Cena:
Abonament Xbox Game Pass na miesiąc kosztuje 29.99 zł. Nie jest to zbyt wysoka cena, biorąc pod uwagę to, że jest wiele stron, gdzie możemy znaleźć tę ofertę w niższej cenie. Jako przykład mogę podać nowe wydanie Cd Action. Z gazetą otrzymujemy Watch Dogs na PC oraz Xbox Game Pass. Cena jaką damy za wszystko to 17 zł, więc sam abonament wynosi w tej ofercie grosze.
Czy Warto?
Moim zadaniem w tym artykule jest od początku odpowiedzenie na pytanie czy warto? Nie mogę Wam dać jednak jednoznacznej odpowiedzi. Sądzę, że jest to oferta skierowana dla nowych i doświadczonych graczy, jak i osób grających sporadycznie. Czemu tak sądzę? Dlatego, iż wiele graczy miało okazję zagrać już w znacznie ciekawsze tytuły z listy oferowanych i byliby rozczarowani grając drugi raz w to samo. Jednak mimo tego, sporo tytułów przykuło moją uwagę i chętnie w nie grałem. Jeśli tytuły z listy są dla Ciebie czymś nowym to mogę Ci polecić ten abonament. Jednak, jeżeli wiele z nich przeszedłeś to możesz sobie to odpuścić.

%d bloggers like this: