GryNewsyNieskategoryzowanyPCPlayStation

Przegląd newsowy tygodnia. 14.9-20.09 2020

Wracam z grobu z nowym cyklem wpisów. Od tego tygodnia, co tydzień w niedzielę, będziecie mogli przeczytać o najważniejszych newsach tygodnia. Czasami przegląd będzie mogły się nie ukazać z jakiegoś ważnego powodu, ale postaram się by pojawiał się regularnie.

Cena PS5

Sony tydzień po konkurencji pokazał nam ceny nowej konsoli. PS5 będzie kosztować (w przełożeniu na Polskie warunki) w wersji Digitiall 1700 zł. Za wersję z dyskiem zapłacimy 2300 zł. Ceny nie są specjalnie wysokie, ale za to gry na premierę będą mogły być warte nawet 350 zł.

W co zagramy na start?

Na start nowej generacji będziemy mogli zagrać między innymi w Spider Man Mike Morales, Demon Souls czy Assasin Creed Valhalia. Nie dostaniemy natomiast na premierę żadnych tytułów ekskluzywnych. Nawet produkcję takie jak nowy Spider Man ukażą się jeszcze na PS4. Pierwszym exclusivem będzie prawdopodobnie zapowiedziana na 2021 kontynuacja God Of War, której zwiastun zamieszczam poniżej.

Ten tydzień zdecydowanie należał do Playstation, oprócz niego nie pojawiło się jakoś dużo istotnych newsów. Poniżej zbiór najciekawszych zwiastuny z ubiegłego tygodnia.

Na ten tydzień to tyle. Postaram się rozwinąć ten segment w jakiś ciekawy sposób. W tym tygodniu musicie zadowolić się taką szczątkową formą.

%d bloggers like this: