E-SportLeague of LegendsWorld Championship 2019

Mistrzostwa Świata w LoL-a już jutro!

Nadeszła jesień. Mamy już październik. A to oznacza mistrzostwa świata w League of Legends! Już jutro 2 października rozpocznie się najbardziej wyczekiwany zarówno przez graczy jak i ludzi ogólnie zajaranych e-sportem. Tak, nie mylicie się! To Worlds-y 2019!

żródło: dexerto.com

Już jutro rozegrane zostaną pierwsze mecze play-in’ów . Pierwszy mecz turnieju zostanie rozegrany między niemiecką organizacją Unicorns of Love oraz organizacją amerykańską Clutch Gaming o godzinie 13 czasu Europejskiego. Kolejne jutrzejsze mecze to:

DetonatioN FocusMe vs Splyce 14:00

Mammoth vs Unicorns of Love 15:00

DetonatioN FocusMe vs Isurus Gaming 16:00

Mammoth vs Clutch Gamming 17:00

Splyce vs Isurus Gaming 18:00

Tak oto prezentują się grupy play-in’ów:

żródło: https://nexus.leagueoflegends.com

W drużynach które mają już pewne miejsce w turnieju znajduję się parę legendarnych drużyn. Grupy prezentują się następująco:

żródło: https://nexus.leagueoflegends.com

Ja patriotycznie, całym sercem za rodakiem. Ze wszystkich sił kibicuje drużynie G2 esports, uważam tą europejską organizacje za naprawdę silną. Na co ich stać pokazali w już zwyciężając MSI, teraz pora na mistrzostwa! A wy? Której drużynie kibicujecie? Pochwalcie się w komentarzach i zapraszam po więcej szybkich news-ów związanych z League of Legends oraz esportem który ją otacza.

%d bloggers like this: