EventyGryMobilneNewsyPokemon Go

Zespół R w Pokemon Go

Doczekaliśmy się! Zespół R atakuje w Pokemon Go! Jak zauważyliście, 2 dni temu zaczęły się pojawiać czarne pokestopy, czyli przejęte przez zespół R. Niestety wycofali je, gdyż były obarczone zbyt wieloma błędami na nasze główki. Czekaliśmy myśląc, że wróci dopiero za parę miesięcy, a tu niespodzianka, bo wrócił dosłownie dzisiaj. Do tego, profesor Willow przybył z nowymi zadaniami, oczywiście listy ich nie wyświetlę, bo niezbyt pamiętam, ale muszę przyznać, są strasznie żałosne. Zrobiłem wszystkie w 15 minut, więc naprawdę uważam, że to typowy zapychacz w grze. Ze względu na pytania paru osób wytłumaczę, jak działa mechanika oczyszczania pokestopów:

– Idziemy pod czarny pokestop,

– Kręcimy nim,

– Zostajemy wyzwani przez zespół R i toczymy walkę,

– Jeśli wygramy dostajemy balle do złapania shadow pokemona,

– Łapiemy go,

– Jeśli chcemy, możemy go oczyścić, zmienia to każdą statystykę (atak, def, hp) o 2 punkty, więc uwaga, jeśli będziecie mieli pokemona ze statami 13/13/13 to znaczy, że po oczyszczeniu będzie miał 100 iv.

Bonusy czerpane z eventu zespołu R:

–  Shiny Ekans i Koffing dostępne w grze,

– Tematyczne raidy,

–  Shadow pokemony.

Oczywiście wracam do pisania po krótkich, ale cudnych wakacjach na Krecie. Jeśli ciekawi Was co złapałem to mówię, że shiny shinxa, mudkipa (podczas cd) oraz shuppeta. Oprócz tego, udało się złapać 21 tropiusów i oczywiście mam je specjalnie dla Was, jeśli chcecie się wymienić proszę o kontakt w komentarzach. Zdjęcia z community poniżej i oczywiście kolejne jest już zapowiedziane na 3 sierpnia. Będziemy mieli okazję złapać shiny raltsa, więc myślę, że naprawdę warto skorzystać. To chyba tyle z newsów, więc powodzenia podczas aktualnych i nadchodzących eventów!


%d bloggers like this: