Counter Strike Global OffensiveE-SportEventyGood Game League 2019

Rozlosowanie Grup na Ł3 Gaming Convention!

Już 23 i 24 marca na stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej zobaczymy takie drużyny jak: Alternate Attax, devils.one czy codewise unicorns!

Zapowiada się świetna impreza w Warszawie! Również będziecie mogli się tam z nami spotkać. Oczywiście wejście jest darmowe. Wczoraj 19 marca, GGL dokonało losowania grup. Niestety, ale w ostatniej chwili NEXTIYGRAEM musiało wycofać się z rozgrywek, a ich miejsce zajęło Actina PACT, które wygrało mecz z AVEZ Esport. W kwalifikacjach online miejsce zapewnili sobie: 2K19PL, Actina PACT (po dodatkowo dogranym meczu), Pro100, Tricked. Zaproszone drużyny, które z pewnością dadzą nam dużo emocji to: Codowise Unicorns, Devils.one, NoChance, Alternate Attax. Rozgrywka została podzielona na dwie grupy.

Grupy na GGL

Czekają nas ciekawe mecze. Na pewno pełen emocji będzie mecz pomiędzy Jednorożcami oraz Tricked. Jednostronnym meczem zostanie prawdopodobnie starcie pomiędzy ALTERNATE, a 2K19PL. Jesteśmy ciekawi jak przebiegną spotkania otwierające. Będziemy Was na bieżąco informować na naszym Facebooku oraz blogu o spotkaniach!

W niedziele natomiast będą spotkania półfinałowe oraz jeden wielki FINAŁ. 
Pierwszy mecz półfinałowy rozpocznie się o godzinie 10:00, natomiast drugi jest zaplanowany na godzinę 13:00. Mecz decydujący rozpocznie się około godziny 16:00. Wszystkie mecze w niedzielę będą rozgrywane w systemie BO3.

Mecze oczywiście będzie można oglądać na żywo za darmo oraz na oficjalnym twitchu GoodGameLeague. https://www.twitch.tv/goodgame_league/

ProGamesTV

Mam 18 lat. Zajmuję się informatyką (tworzeniem stron). Nagrywam filmy na youtube oraz streamuje.

Więcej !

Obserwuj Mnie:
WWWFacebookSteamInstagramTwitterYouTube

ProGamesTV

Mam 18 lat. Zajmuję się informatyką (tworzeniem stron). Nagrywam filmy na youtube oraz streamuje.

%d bloggers like this: