Freeman: Guerilla WarfareGryPC

Pojazdy bojowe jednak trafią do gry!!!

Parę dni temu na devblogu KKGames Studio pojawił się wpis potwierdzający wcześniejsze doniesienia o wprowadzeniu do gry pojazdów bojowych. Wraz z nimi, poza bronią ppanc., która już wcześniej była w grze w postaci wyrzutni granatów RPG-7, pojawią się w również odpowiednio wyposażeni żołnierze. Tych można będzie tradycyjnie odblokować w ramach ulepszania już posiadanych jednostek, natomiast pojazdy będzie można zakupić u dostawcy pojazdów w każdym większym mieście, a potem wystawić w bitwie tak jak normalne jednostki.


Niestety nasi przeciwnicy również będą posiadali pojazdy pancerne, więc bez wcześniej wspomnianej wyrzutni granatów ppanc. lepiej się w pole nie wybierać. W grze również występuje karabin o kalibrze pozwalającym na niszczenie słabo lub lekko opancerzonych jednostek, więc miejmy nadzieję, że on też do czegoś się przyda.


Twórcy poza lekkimi pojazdami do zwalczania piechoty planują również nowe pojazdy transportowe oraz techniczne z zamontowanym moździerzem jak i bronią ppanc. Pozostaje już tylko czekać na wprowadzenie odpowiedniego patcha i będzie można śmiało zanucić „deszcze niespokojne…”

Źródło: Freeman-game.com

MSDeliQuent

Oldskulowy gracz z branżą związany od Pegasusa, czyli od 1995. Grający nie tylko na poczciwym blaszaku ale również na konsolach, głównie ze stajni Sony. Pasjonat militariów, strzelectwa sportowego jak i oczywiście gier 🙂 Twitch: MSDeliQuent

Więcej !

Obserwuj Mnie:
FacebookSteamInstagramTwitterYouTube

MSDeliQuent

Oldskulowy gracz z branżą związany od Pegasusa, czyli od 1995. Grający nie tylko na poczciwym blaszaku ale również na konsolach, głównie ze stajni Sony. Pasjonat militariów, strzelectwa sportowego jak i oczywiście gier :) Twitch: MSDeliQuent

%d bloggers like this: